Vlastní solární pec

Solární pec s vlastním pohonem

\ t

Datum zveřejnění: 28-12-2013, 00:42

Cestující a lidé, kteří jsou neustále na cestě do práce, často trpí tím, že nemají kam a nic zahřívat jídlo nebo vodu. Takže musíte jíst a pít všechno studené. Samozřejmě, teď plný silničních kaváren a barů, ale co dělat, když jste chtěli jíst v oblasti, kde není žádná živá duše, země, pak máme hodně. Ale jak je řečeno, vždy je i v této situaci. Pro ohřev vody a potravin můžete použít vlastní solární panel, který není obtížný s elementárními materiály.

Aby bylo možné postavit solární vařič, bude zapotřebí dřevěná krabice s víkem, silnou fólií, kartonem, aerosolovým lepidlem, barem, párem nehtů a kusem skla.

Jako krabička, krabička z kazet a obecně pevná krabička s víkem a rukojetí se dokonale hodí.

První věc, kterou je třeba udělat, je vystřihnout dva obdélníkové listy z lepenky. Délka těchto listů by měla být o něco menší než šířka krabice a jejich šířka je poněkud větší než její hloubka. Pak je třeba snížit dvě čtverce překližky přibližně stejné velikosti jako víko krabice.

V dalším kroku je třeba vzít fólii a vložit ji na vnitřní stranu víka, dlouhé boční stěny a dno zásuvky, stejně jako na jedné straně lepenky a překližky.

Pak musíme vzít tyč, aby se z ní stříkalo několik identických segmentů, a pak se smyčky drží a řídí pohyb malých lepenkových reflektorů. Stejné smyčky jsou potřebné pro instalaci velkých reflektorů. Tyto smyčky je třeba opravitstraně zásuvky. Je důležité, aby byly odnímatelné. Aby bylo možné vyrobit dřevěnou odnímatelnou smyčku, musíte vyvrtat otvor do dvou tyčí, a pak je spojit s hřebíkem s velkou kapotou, jako je břidlice. Hřeb by měl být volný pro vstup do otvorů, takže pro vrtání je nutné použít vrták menší než 0,8 mm.

V důsledku toho musí být získána prefabrikovaná konstrukce, vnitřní malé odrazky zůstávají uvnitř krabice a velké boční strany jsou odstraněny pouhým odstraněním hřebu z otvorů.

Aby se něco na takové desce zahřálo, je nutné umístit nádobí mezi malé boční odrazky. Je samozřejmé, že je nutné řádně nainstalovat a nastavit desku samotnou. Mimochodem, je nejlepší ohřát jídlo v talíři s víkem na talíři.