Solární solární světla - klasifikace a příklady instalace

Zahradní svítidla, která ve večerních hodinách osvětlují zahradu u venkovského domu, je opravdu okouzlující a velmi pohodlná. Večery v takové zahradě jsou nejefektivnější relaxací, která nenahrazuje ani noční kluby, ani drahé kavárny. Čerstvý vzduch, měkké světlo z baterek, které odstranily vůně květin - co by mohlo být krásnější? A co když budou večerní lucerny svítit samy o sobě, aniž by jim byly problematické a drahé dodávky elektřiny? Fantastické? Vůbec ne - je to moderní zahradní svítilny na solárních panelech, krásné, ekonomické a různé konfigurace.

Obsah
 1. Obsah
 2. Klasifikace podle designu a designu
 3. Zařazení podle jakosti
 4. Klasifikace životního cyklu
 5. Klasifikace podle struktury povrchu skla

Obsah

 • Klasifikace podle designu a designu
 • \ t
 • Zařazení podle jakosti
 • \ t
 • Klasifikace životního cyklu
 • \ t
 • Klasifikace podle struktury povrchu skla
 • \ t

Mohou být instalovány v miniparku a dány do rukou zahradních keramických trpaslíků a přikryjí je všemi dráhami, takže v temné denní době můžete chodit ve vaší zemi jako v pohádce.

Klasifikace designu a designu

\ t

A svítilny na solárních panelech mají tyto typy:

 • Sloupy nebo sloupy

Jedná se o nejlevnější a nejrozšířenější druh zahradního osvětlení tohoto typu.

 • Vestavné žebříky nebo schody

Takové lucerny se stanou nejpozoruhodnější částí venkovského panství!

Bodové světloschodišťové solární svítilny

\ t
 • Pod vodou pro bazén nebo fontánu

Takové svítilny mají svá zvláštní pouzdra a montážní body. Malé modré světlo z vody - a mini bazén zapůsobí na představivost. Lehce osvětlený rybník bude inspirovat smysl pro romantiku a klidnou radost.

Chatky pro světelný design

\ t
 • Speciální pro květinový klub

Malá solární zahradní svítidla

\ t

Ve dne jsou tyto lucerny skryté a zamaskované a ve večerních hodinách s pomocí nich najednou všechny akcenty jsou umístěny v zahradě a je dosaženo její integrity.

 • Osvětlení domu nebo samostatného stromu

Zvláště tajemné vyhlížející stromy, které směřují do různých barevných světelných paprsků.

Konec konců, světelný design v krajině design chata - celé mnohostranné umění. Celkem pár baterek na solárních panelech - a večerní zahrada ve vaší chatové oblasti bude vypadat nesrovnatelně, a to úplně jiným trikem než ve dne.

Solární svítilny

Zařazení podle jakosti

\ t

Tyto svítilny lze zakoupit v obchodech za jinou cenu - nízkou i vysokou. Záleží na tom, ze kterého křemíku je vyroben jejich fotoelektronický prvek modulů. Ano, levné solární svítilny jsou tradičně vyrobeny z polykrystalického nebo amorfního křemíku. A jeho kvalita je mnohem horší než u monokrystalických solárních článků, které jsou mnohem odolnější vůči chemickým, klimatickým a klimatickým vlivůmjiné agresivní vlivy.

Konec konců, venkovní solární monokrystalické křemíkové solární články jsou okamžitě pokryty speciálním ochranným oxidovým filmem, který je naprosto transparentní pro viditelné a infračervené insolační spektrum. To jen zaručuje trvanlivost celého designu. Nedávno se také objevily na trhu tzv. Multi-krystalické solární panely, které jsou v praxi údajně mezi monokrystalickými a polykrystalickými, ale jsou blíže poslední.

Skutečností je, že z důvodu nízké kvality se polykrystalické solární články staly obtížnými prodávat a mírně je změnily, jen je přejmenovaly. Například poměrně často polykrystalické jsou LED pouliční lampy na solárních panelech - doslova pro druhou sezónu, mohou již pracovat pouze 4-5 hodin - mnohem méně než dříve.

Klasifikace životního cyklu

\ t

Takové svítilny pro zahradu lze rozdělit do dvou kategorií: na práci a na prodej. Pokud je solární svítilna vysoce kvalitní, pak je tloušťka jejích fotoelektrických článků dostatečná a poskytuje hluboké zpracování fotonů pro život. Číňané jsou však zvyklí vyrábět zahradní lucerny pouze na prodej - všichni mají solární prvky usilující o tloušťku fólie a mají odpovídající kvalitu. Jak rádi mluví s lidmi, pokud je cena směšná, pak je kvalita ještě zábavnější. Důsledky provozu takových svítilen jsou obvykle nepředvídatelné z křehkosti nosného skla a silikonových desek.

Klasifikace podlestruktura povrchu skla

Při výběru takových svítilen pro vaši zahradu určitě potřebujete věnovat pozornost povrchu skla, na kterém laminátové fotobuňky - z toho přímo závisí na funkčnosti a vlastnostech rozptylu světla samotné svítilny.

 • Hladké sklo je dobrým odrazem části slunečního záření a dokonce i většiny nedbalého.
 • Sklo s nízkým odrazem a strukturovaným sklem je určeno pro sběr difúzního záření, neodráží však přímé sluneční světlo. V důsledku toho se výkon vstupního záření zvýšil o 12-15%. Zahradní lucerny s takovými brýlemi jsou ideální pro zamračené počasí.
 • Tvrzené sklo - nejspolehlivější design. A cena za tyto lucerny je vyšší než u jiných, pouze 5-7%.

Vícebarevné solární svítilny

A co je nejdůležitější při výběru zahradních svítilen na solárních panelech - věnujte pozornost znakům řemeslné metody výroby. Takový je například profil bez tuhosti žeber a nese sklo, kde jsou laminované prvky nalepeny na roh a nejsou vloženy do drážky na těsnicí hmotě.

Efektivní domácí osvětlení ze solárních panelů

\ t

Pokud by tedy bylo pečlivě vybráno zahradní sluneční světlo a zaručena kvalita, váš večerní chatový areál udeří elegantní světelný design, aniž by to vyžadovalo jakoukoliv elektřinu nebo zvláštní péči.

Konec konců, světelný design v krajinářském designu venkovského domu je všestranným uměním. Jen pár baterekna solárních panelech - a večerní zahrádka ve vaší chatové oblasti bude vypadat nesrovnatelně a ve zcela jiném triku než ve dne.

Viz články pro podobná témata:

 • Dekorační zahradní a zahradní svítilny - výběr zahradního osvětlení
 • Jak uspořádat pouliční osvětlení na solárních panelech
 • Osvětlení a osvětlení bazénů
 • Kvetoucí kameny - inovace v krajinářství
 • Jak si vybrat benzínový (naftový) generátor pro dávkování?
 • Osvětlení rostlin - pravidla pro umělá světla