Foto dětských ložnic pro dívky: Pravidla krásného interiéru

Při zdobení dětského pokoje se rodiče snaží vyřešit několik problémů. Hlavním problémem je vytvoření takového designu, který by přispěl k plnému fyzickému, duševnímu vývoji dívky, ke vzdělání jejích pozitivních vlastností a rysů ženského charakteru.

Současně by měl být interiér krásný, pohodlný, moderní. Navrhované fotografie dětských ložnic pro dívky pomohou starším rodinným příslušníkům najít nejlepší možnost, s ohledem na velikost jejich pokoje, počet a umístění oken, stejně jako potřeby dítěte.

Obsah:

 • Zásady interiérového designu
 • Barva
 • Územní uspořádání
 • Nábytek
 • \ t
 • Osvětlení
 • Dekor
 • Dívky vyrostly
 • Obsah
  1. Zásady interiérového designu
  2. Barva
  3. Území
  4. Nábytek
  5. \ t
  6. Osvětlení
  7. Dekor
  8. Dívky vyrostly

  Zásady interiérového designu

  \ t

  Aby se vytvořil nejlepší interiér dětí, měl by člověk přemýšlet a naplánovat hlavní prvky, z nichž se skládá.

  Barva

  Návrh místnosti pro dívku by se samozřejmě měl lišit od ložnice pro chlapce. Tradičně, od prvních dnů života oblečení pro dceru koupil v růžových tónech. Tato barva je běžně považována za určující faktor pohlaví dítěte.

  Proto si rodiče stále volí hlavní barvu místnosti a často se zastavují u šeříku, růžových odstínů různých saturací. Nicméně, moderní designy ukazují, že jiné tóny jsou také skvělépro tuto místnost. Není to špatné zařídit to v modré, světle zelené, béžové paletě.

  Není to jen otázka výběru tmavých a tupých tónů, ale lepší je zůstat na pastelových odstínech.

  Území

  Před opravou je důležité uvažovat a vypočítat oddělení místností do funkčních oblastí. Spací část by měla být u okna, ale ne blízko ní.

  Je nezbytné, aby dítě, když je v posteli, dostalo přirozené světlo, ale s tímto jasným slunečním světlem nespadlo na obličej a nezasahovalo do zbytku dne.

  Při plánování umístění nábytku musíte definovat místo pro hry, hračky, stůl pro kreslení, modelování a vyzvednutí hádanek. Jako dospělá dívka bude schopna pro ni připravit domácí úkoly, číst knihy.

  Pokud se zabývá sportem, hudbou, tancem, je žádoucí přidělit část volného prostoru pro výuku a školení.

  Nábytek

  Při výběru lůžek, stolů, polic, podstavců, pouzder a dalšího nábytku (viz dětský nábytek pro dívku - foto) je třeba zacházet se všemi odpovědnostmi.

  Rozhodujícím faktorem nákupu by měla být bezpečnost, neškodnost, dodržování velikosti fyziologických vlastností dítěte. To je důležité pro řádné utváření rostoucího organismu a zajištění jeho zdraví.

  Lůžko by mělo být vybaveno ortopedickou matrací a nastaveno tak, aby poskytovaloplný odpočinek

  Pokud je ložnice vyrobena pro dvě dívky, je třeba zvážit umístění lůžek, ve kterých bude mít každý oddělený prostor na spaní.

  Výrobci nabízejí velké množství vzorů různých modelů pro dva. V malé místnosti můžete instalovat kompaktní dvouúrovňový produkt.

  Pokud to plocha dovoluje, mohou být lůžka umístěna vzájemně v různých variantách.

  Za tímto účelem:

  • ;

  • čelem;

  • úhlové vyrovnání.

  Osvětlení

  Pro dítě je zpravidla vyhrazen velký světlý pokoj, nejlépe z jižní strany domu. Přítomnost slunečního svitu a dobré světlo je důležitá pro vytvoření radostné nálady v dítěti, správné formování jeho psychiky.

  Nesmíme zapomenout na oddělené osvětlení vytvořených funkčních oblastí a krásný celkový lustr.

  Dekor

  Jako ozdobu můžete použít nábytek, regály, doplňky, které byly vydány a namalovány v dětském pokoji ve formě oblíbených hraček. Pokud je ložnice zdobena podle designu malé princezny, je použito z květů, rýmů, luky, lambrequins.

  Dívky vyrostly

  Bude to trvat dost času a děvčata se změní na dospívající. V tomto věku chtějí dělat všechno svým způsobem, včetně výzdobymístností. Roztomilé měkké hračky ustupují do regálů hudebních center, video zařízení, knih a stůl je pevně připevněn k počítači.

  Je třeba vzít v úvahu tyto změny a předem uvažovat o počtu, umístění dalších zásuvek, výhybek a míst pro instalaci nového zařízení.

  Neměli byste spěchat, abyste si koupili drahý elitní a stylový nábytek, protože dospělá dívka bude mít brzy jiné potřeby a vkus.

  V ložnici budete potřebovat pohodlný stůl, velké zrcadlo nebo závěs, police a skříně na toaletní potřeby, kosmetiku, parfémy.

  S přihlédnutím k módním trendům, přáním a vkusu dcer budou moci milující rodiče uspořádat ložnici tak, aby se stala útulným místem pro odpočinek, hry a školení.

  Přečtěte si také: Interiéry dospívající místnosti pro dívky, Velikost ložního prádla v postýlce, Design dětského pokoje pro chlapce - Foto, Interiér dětského pokoje pro různé děti