Samonosná víceúrovňová police na boty

Samonosná víceúrovňová police na boty

\ t

Dat.vydání: 21-12-2013, 17:11

Problém skladování obuvi a oblečení pro mnoho lidí je celý život. Ale pokud najdete místo pro uložení oblečení je poměrně obtížné, pak je snazší připojit boty, můžete si vyrobit domácí police a případ v klobouku.

Pro konstrukci této police nebudete potřebovat dřevo, kladivo a hřebíky, abyste mohli dělat všechno ostatní. Jako materiál můžete použít běžnou lepenkovou krabici a lepidlo. A nástroje budou potřebovat nože a nůžky.
Nejdříve musíte lepenkovou krabici sešroubovat. Po nastínění obrysů všech detailů budoucího regálu. Mimochodem, všechny detaily jsou stejné obdélníky v délce 30 cm a šířce asi 80 cm, vše záleží na šířce krabice. Pokud jde o jejich počet, může být prakticky jakýkoliv a omezen pouze výškou stropu.

Dále je třeba snížit všechny nakreslené obdélníky a začít je ohýbat. Obecně platí, že je třeba ohnout tak, aby výsledek byl tři úrovně. Poté je nutné ohnout boční části a ohnout tak, aby se v důsledku jejich hran spojily a ze stran tvořily stejné trojúhelníky. Pro zbytek bude nutné upevnit konstrukci pomocí pásky.

Jakmile jsou všechny kartony připraveny, musí být vloženy do sebe a zanechávají místo pro boty. Opravte to mezi sebou, mohou to být buď svorky z použité krabice, nebo lepidlo nebo něco jiného.
Výsledkem bude vynikající víceúrovňový pluk, který se prakticky neuskuteční. SamaTo může být malované, nebo například, lepené tapety závisí na představivosti a možnosti.