Jak vyčistit kovový sifon

Kovový sifon pro bidet má před svými plastovými konkurenty mnoho výhod, ale bez pravidelného čištění riskujete jeho ucpání. Vtohoto článku se budeme zabývat metodou demontáže kovového sifonu a následně jeho dalšího čištění , což zase snižuje riziko stojaté vody ve skořápce.

Kovový sifon pro bidet nevyžaduje kompletní čištění při čištění, což je jedna z hlavních výhod tohoto provedení.

Nástroje a materiály:

  • Malý yorzhik;
  • gumové rukavice;
  • Rozdělit klíč "potrubí";
  • Kapacita (pro čištění návrhu a vypouštění vody).

Vzhledem k tomu, že práce bude prováděna chemickými prostředky, důrazně se doporučuje používat gumové rukavice.

Majitelé bytů a majitelé bytových jednotek zpravidla uvažují o čištění sifonu pouze tehdy, když se stalo něco nepředvídatelného. Takové případy zahrnují ucpávání a ztrátu cenného cetku, který náhodně narazil na dno pláště. Jedním nebo druhým způsobem, když se potýkáte s jednou ze situací uvedených výše, nemůžete udělat bez odpojení kovové konstrukce. A níže uvedené informace vám pomohou.

Jak čistit sifon

1. Připravte kapacitu odpovídající velikosti, aby se v sifonu vypustil stávající sloupek vody.

2. Odpojte centrální část sifonu spojující vstupní a výstupní strukturu. K tomu je třeba odšroubovat upevňovací matice. S pomocí speciálního klíče rozdělovače klíč jste velmirychle se s tímto úkolem vypořádat ..

3. Po vyjmutí sifonu vypusťte stávající kolonu s vodou do nádoby a poté ji opláchněte a naplňte čistou vodou z vodovodu. Poté přidejte do vody jakýkoliv detergent a vyčistěte sifon.

4. Pro čištění sifonu použijte malý yorzhik, který je velmi účinný pro čištění těžko přístupných míst kovové konstrukce.

5. Po vyčištění sifonu otočte na místo. K tomu použijte stejný šroubovák, ale zkuste matice utáhnout velmi tvrdě. Protože, za prvé, není potřeba pro to, a za druhé, pevně utažené matice mohou "vařit", což komplikuje váš úkol tím, že re-přezkoumání návrhu.

6. Vytáhněte zátku z odtoku. A pak, s použitím malého trhlého, vyčistěte odvodňovací kanál. No, a proto, čištění zástrčky ve vodě s detergentem bude také zbytečný postup.