Jak udělat dvoupodlažní strop: design tajemství, instalační postup

Co může být okázaleji bezchybně rovné povrchu stropu napětí? Otázkou bude samozřejmě tvrzení o velkolepém vlastnictví víceúrovňových stropních konstrukcí, které promění interiér a v každém ohledu ozdobí jeho neobvyklý druh života obyčejných obyvatel, nezkušených ve věcech průzkumů designu. Ale v rozporu s očekáváním nepřijmeme dvouúrovňové napěťové stropy bez jakýchkoli argumentů, uvažujme pouze o konstrukčních rysech, proveditelnosti uspořádání a některých variantách provedení. Informace o tom, jak vytvořit dvouúrovňový strop napětí, budou nepochybně užitečné pro ty, kteří chtějí zhodnotit možné množství práce.

Různé druhy tréninkových válců poskytnou pouze obecnou představu o tom, jak se vyrábějí dvouúrovňové napínací stropy - video instalace zahrnuje zpracování a restrukturalizaci záznamu. Přidání tištěných vysvětlení však s největší pravděpodobností vyjasní situaci a pomůže se etablovat ve svém vlastním názoru. Pomůže vám to seznámit se s tím, jak lze v interiéru fotografické kolekce realizovat dvoustupňové napínací stropy - příklady zajímavých barevných kombinací a herních textur, které mohou být inspirovány vytvořením stropní konstrukce neuvěřitelné krásy ve vlastních domech. Začněme ...

Obsah
 1. Obsah
 2. Postup instalace?
 3. Montáž spolehlivého rámu?
 4. Instalace stropu napětí?
 5. Doporučení pro rozvoj projektů?
 6. Dvouúrovňové stropy - video instalace?

Obsah

 • Sekvence montáže
  • Montáž bezpečného rámu
  • Montáž napínacího stropu
  • \ t
 • Doporučení pro rozvoj projektů
 • \ t
 • Stropy dvouúrovňové - video instalace

A stropy dvouúrovňové, na rozdíl od jedné úrovni, která je přímá rovina a zjistil, natažené mezi upevňovacím profilem („bageta“) textilie (tkanina nebo PVC), je složitější konstrukce s kombinací prvků protáhnout strop a různých prvků rámu.

Princip montáže bageta harpunu

Je možno kombinovat různá provedení sádrového stropu se strukturami, které mohou realizovat různé designové projekty.

Předpokládejme nejběžnější způsob uspořádání stropu dvouúrovňového když letadlo reprezentována horní zkosený, nižší - sádrokartonové desky.

Postup montáže?

Především je nutné měřit místnost, kreslit potřebnou konfiguraci na papíře. Při výpočtu výšky stavby je důležité vzít v úvahu výšku vložených svítidel a jejich následné umístění. Z výkresu je nutné přesunout požadované obrysy na strop a teprve pak pokračovat do instalace.

Instalace spolehlivého rámu?

Nejprve zhotovíme rám z kovových profilů pro sádrokartonové konstrukce. Rovina konstruované konstrukce by měla být přísně horizontální, vyžaduje se přesnost značení. Štítky v každém rohu místnosti by měly být označeny hladinou vody nebo laseru. Z těchto štítků pomocí pístukolem obvodu místnosti je spojitá čára.

Profil ve tvaru písmene U je připevněn k určenému vedení pomocí hmoždinek a razníku. Stejný profil je nainstalován na strop předinstalovaným značením. Tvar krabice může být zakřivený a rovný. Pro fixaci profilu na křivce čáry je třeba řezat kovovými nůžkami v intervalu 3 - 4 cm tak, aby mohl být zakřiven na požadované zakřivení. K profilu připevněnému ke stropu připojíme vynechání z profilů požadované výšky. Spodní hrana sestupů by měla být na jedné vodorovné úrovni s profilem stěny. Společně musí tvořit spodní rovinu konstrukce. Interval montáže - 25-30 cm.

Ze dvou profilů ve tvaru písmene U a profilových profilů sbíráme skříňku, otočením kovových šroubů tak, aby design vypadal jako trubka obdélníkového průřezu. Tato struktura musí být připojena k dříve nainstalovaným opomenutím. Všechny upevňovací práce na profilu provádíme pomocí šroubováku pomocí šroubů.

Se širokým nosným profilem připevníme na profil stěny pevnou krabici. Přísná shoda svislých a vodorovných čar je povinná, rohy lze kontrolovat pomocí úrovně. Celý rám je tedy sestaven po obvodu místnosti. Pak se k boxu připojí bageta pro napínací strop. Stropní fólie je při chlazení velmi těsná, konstrukce skříně musí být pevná, určená pro zatížení, které vydrží napětí PVC fólie.

DáleFáze - pokládka elektroinstalace pro osvětlení. Další - opláštění rámu s sádrokartonem. Řezané listy požadované velikosti a namontovat je do krabice, upevňovací šrouby na sádrokartonu. Po montáži všech prvků ze sádrokartonu je nutné rohy zpevnit perforovaným rohem, který je připevněn na omítkový tmel.

Všechny švy a dutiny ze šroubů by měly být také utěsněny. Po utěsnění tmelu je skříň obroušena speciální bruskou. Měříme umístění vestavěných armatur a vyvrtejte otvory s příslušnou tryskou ("korunka"), pak je povrch krabice založen a natřen (nebo nalepen tapetou). Strop nižší úrovně je tedy proveden. Montáž stropu je mnohem snadnější.

Montáž napínacího stropu?

K dříve instalované krabici sádrokartonové desky připevněte montážní lištu ("bageta") pro upevnění stropu.

Montáž montážního pásu (bageta)

Pokud se předpokládá instalace bodových svítidel nebo svítidel, je nutná vhodná příprava pro instalaci (podrobně popsaná v jedné z částí areálu). Instalace konstrukce napínacího stropu vyžaduje určitou kvalifikaci a použití vhodného vybavení, je možné provést dvouúrovňový napínací strop vlastníma rukama, teoreticky, ale je lepší svěřit jeho instalaci zkušeným výkonným umělcům.

Zvažte však tento proces podrobněji: PVC fólie se vyrábí s předběžným měřenímpodniku. Okraje plátna jsou upevněny speciálním upevněním typu harpuny. Paket je zákazníkovi dodán podle kritérií. Před montáží se panel rozbalí a upevní v rozích na speciální upevňovací značky. Poté se vzduch v místnosti ohřívá termální pistolí na 60 ° C.

Teplovzdušné vytápění

Při této teplotě se PVC tkanina stává elastickou, což umožňuje její připojení k bagetě. Po ochlazení je rovina stropu vyrovnána.

Předehřátý film z PVC se montuje do vaku

.

Další etapou je instalace svítidel.

Doporučení pro rozvoj projektů?

Při navrhování projektu je třeba zvážit několik důležitých bodů: funkční proveditelnost a žádoucí estetický účinek. Pomocí dvouúrovňové stropní konstrukce můžete skrýt nepravidelnosti stropu a efektivně poskytovat dodatečné osvětlení. Možnost zónového prostoru s pomocí stropních konstrukcí by také neměla být diskontována. Několik slov o estetické složce: výběr forem a barevných kombinací v uspořádání víceúrovňových napínacích stropů by měl být způsoben obecným konceptem interiérového designu. Takže v místnosti, se stručným plánováním a barevným řešením, bude interiérový design stropní konstrukce tvaru chimérického kadeře, mnohem jasnější než jiné prvky interiéru s barevnou kombinací, redundancí.

A konečně, existuje několik tipů pro výběr barvy, vzoru a textury.Dvouúrovňové stropy s fotografickým tiskem jsou bezpochyby vskutku velkolepé a neobvyklé. Zaměření pozornosti na strop (neobvyklý tvar a přitahování pohledů) však může být odůvodněno pouze v prostorném pokoji s vysokými stropy. Při výběru obrázku a faktury, zvažte vlastnost lesku "matný" a odrážet povrch. Vybraná barva v katalogu bude na stropě poněkud tmavší než požadovaná.

Dvouúrovňové stropy - video instalace?