Dlaždice z videokazety

Dlažba z videokazety

Dat.vydání: 29-12-2013, 15:47

Samozřejmě, každý zapomněl, že před 10-15 lety svět ovládali videokazety. Každý z nich měl police, ve skutečnosti to byly video knihovny.

Ale jak plyne čas a pokrok na místě vůbec není, nyní tyto kazety již nejsou potřeba, i když mnoho z nich stále zůstává tam, kde nejsou žádné kůlny nebo podkroví. Někteří lidé je považují za praktickou aplikaci, což z nich dělá různé interiérové ​​předměty nebo jiné věci.

Pokrok není zaveden, videokazety jsou již dávno v minulosti. Videokamery a video systémy nové generace však získaly velkou popularitu. Zejména jsou nedílnou součástí bezpečnostních systémů pro domácnosti, chaty nebo kanceláře. O instalaci video dohledu se můžete dozvědět na klíč na webu. Řídicí systémy videa vám dnes poskytují informace o událostech na internetových stránkách, i když jste v jiném městě nebo zemi.

Aby bylo možné vyrobit z kazety, bude stůl potřebovat spoustu kazet, pásky, momentu a aerosolové barvy.

Proces sestavování samotné tabulky není složitý a spočívá v tom, že se kazety jednoduše vkládají do sebe. I když je můžete trochu zachránit stohováním kazet v šachovnici s mezerami. Obecně, musíte nejprve přilepit základnu stolu. A pak jen samostatně lepené desky. Faktem je, že pult by měl být monolitický.

Na konci nalepíte stolek k základně a natřete stvoření aerosolovým nátěrem. MimochodemStůl může být vyzdoben jak chcete a cokoliv, vše závisí na představivosti a nadšení.