Design ložnic, interiérové ​​fotografie

V každém domě nebo bytě je ložnice speciální místnost. Ložnice je intimní prostor, ve kterém by měl být člověk pohodlný, třetí osoby zde nejsou povoleny. Interiér a styl ložnice se může lišit od zbytku interiéru místnosti. V ložnici se musíte cítit volně, takže design této místnosti - to je velmi osobní a velmi důležité. Věřící budou klidní, povlečení tóny. Zde člověk jde do postele, což znamená, že atmosféra musí být uvolňující, což vám umožní dostat se z naléhavých problémů.

Když navrhujete ložnici, doporučuje se vám, abyste si domovní dům s vlastními rukama pamatoval, že každá barva nese svou energii. Například, červená - vzrušuje, a ložnice není vhodná pro nejlepší. Je lepší, aby ložnice v jasných, naladit na tichý systém, v tónech. V případě potřeby mohou psychologové pomoci při výběru barevného schématu. Doporučují zelené tóny, je známo, že tato barva je spojena s čerstvostí cibule a má uklidňující účinek. Dobrá a modrá barva, pozitivně ovlivňuje psychiku, protože je to barva oblohy. Specialisté na design ložnic také doporučují žlutá - barva slunce, teplá. A samozřejmě bílá je barva čistoty.

Dekorace ložnic nábytkem

Když navrhujete ložnici, znáte opatření a příliš nenutíte její nábytek. Zaccacity negativně ovlivňuje člověka, místnost se stává menší a vizuálně tmavší. Nábytek samotný by měl být v souladu s celkovým pozadím ložnice, jinak by rozdíl způsobil zmatek, který je v ložnici obzvláště nežádoucí.Zrcadla v ložnici - to je velkolepé. Zrcadlo může být prvkem výzdoby interiéru a jeho funkční částí, například dveře vestavěné skříně. No, hlavní kus nábytku v ložnici je samozřejmě postel. Dnes jsou postele nabízeny téměř jakéhokoliv typu a velikosti a každý kupující najde to, co potřebuje. Je důležité, aby postel zapadla do interiéru ložnice, i když mnoho designérů raději vystupovalo v pozadí zbytku nábytku a bylo centrální částí interiéru. Je lepší si vybrat postel, když je více místa pro osobu lepší pro relaxaci.

Prvky dekoru mohou být malby, fotografie, nástěnné lampy a tak dále a vybírat si je. Nejlepší je, pokud se jedná o krajiny a portréty, nechtěné reprodukce přírodních katastrof a scény násilí. Záclony a záclony by měly odpovídat interiéru ložnice barevným schématem. Krásné lehké materiály - šifon, hedvábí. Všechny položky by měly být dobře kombinovány. Na boku postele můžete zabalit tapetu s měkkými pásky, můžete malovat. Nad postelí je dobrý nápad viset obrázky, které vás baví sledovat a pamatovat si něco dobrého. Konzole z televize nebo jiných osobních věcí, na objednávku, schovat se v nočních stolcích. Stejně důležitý je výběr osvětlení v interiéru pokojů.

Je to skvělé, když je v ložnici samostatný toaletní stolek, ale pokud je místnost příliš malá, šatna se vejde do prádelníku, přes který můžete zavěsit zrcadla různých tvarů, které budou vypadat neobvykle a vytvoří seextra objem. Ujistěte se, že si koupíte stůl nebo podnos, a ve špatný den si můžete dát snídani, aniž by z postele. Pokud postel nemá další kanceláře, koupit koš s nízkými stěnami, které mohou být zbytečné a sklouznout pod postel.

Křeslo se zaoblenými tvary a konferenčním stolkem nezabere mnoho místa, vložíte ho do ložnice, budete mít skvělý koutek pro čtení a telefonní hovory.

Výběr polštářů a přikrývek

Kvalita spánku také závisí na tom, co máte polštář a přikrývku. Polštář by měl být takový, aby byl krk a ramenní pás zcela uvolněný. Hlava by měla být 6 - 14 cm, při pohledu na to, jaká osoba je soubor. Výška polštářů je v podstatě 10 cm a lidé s vlasy širokými rameny lépe spí na polštářích.

Lékaři doporučují používat polštáře ortopedického tvaru, s jedním nebo dvěma polořadovkami pod krkem. Tento formulář poskytuje lepší podporu. Ortopedické latexové polštáře se doporučují pro bolesti krku a ramen. Polštáře na bázi pěny (polyuretan, latex) s paměťovým efektem, reagující na tlak a teplo lidského těla, jsou přizpůsobeny tvaru. Tyto polštáře jsou užitečné, ale ne levné. Chcete-li zkontrolovat kvalitu polštáře s klasickým výplní - chmýří, otočte ji do role a uvidíte, jak rychle bude pokračovat ve tvaru.

Deka by se měla udržovat v teple, ale také "dýchat". Povlečení z bavlny, dolů a vlny splňují tento požadavek. V zimě je dobré skrýt lehkou a velmi teplou vlněnou ovčí deku. Taková deka může absorbovat pot, který pak zmizí. No, v létěaby se skryl obvyklá bavlněná přikrývka.

Viz stejný dobrý článek, že barvy se kombinují v interiéru místnosti, takže vše vypadá harmonicky.