Anténa yagi 3g vlastníma rukama. Jednoduchá výrobní metoda

V moderním světě, bez internetu, není ani možné si představit život. A to vše proto, že síť může komunikovat s přáteli a známými, posílat e-maily obchodním partnerům a mnoho dalšího. Není třeba kupovat noviny ani knihy, protože veškeré informace lze nalézt a stáhnout jednoduše na internetu.

Nicméně, daleko od všech míst je dobrý signál, proto lidé někdy musejí vymyslet způsoby, jak vytvořit kvalitativní signál nezávisle. Zvláště pro tyto účely, vynalezl antény.

Nalezeny 2 typy antén - směrované a všesměrové. První jsou schopny absorbovat signál ze specifického místa, zatímco druhý mají širší rozsah činností. Oba tyto typy antén jsou schopny poskytovat kvalitní spojení. Nicméně, nákup antény v obchodě je velmi obtížné, protože to zřídka prodává a není vůbec levné.

Proces výroby ve stupních

Alternativní možností nákupu antény je její nezávislá výroba nejjednodušších dodatků. Pro tento účel jsou vyžadována následující zařízení:
• kovová tyč;
• šrouby a elektrody;
• PVC konektor pro plastové potrubí;
• Plastová ramínka.

Proces výroby antény začíná obřízkou ramen ve tvaru písmene T. V budoucnu bude potřeba pouze jejich horní část, takže jsme ji odřízli. Poté jej vložte do držáku a zašroubujte šrouby, kaštany.

Označení elektrod je vyžadováno na tyči. Bude to reflektor. V důsledku toho bude jeho délka 81 mm. Natyče musí vrtat otvory pro elektrody. V těchto místech budou elektrody brzy popadnuty. Tento design je reflektor, který je součástí 3g antény.

V poslední fázi je nezbytné vytvořit smyčku pro vibrátor. Proces tvorby není komplikovaný. Můžete to udělat sami. Vibrátor je vyroben z nejběžnějšího drátu. Smyčka je vibrační spojení s poslední reflektorovou elektrodou.

Jakmile je anténa připravena, můžete přistoupit k jejímu připojení. Zavěste ho co nejvýše nad zemí. Další způsob, jak připojit - pin, který slouží jako základ pro anténu. Materiál pro upevnění by měl být takový, aby nenarušoval příjem signálu a nevytvářel překážky. V tomto případě je anténa Yagi plně připravena splnit svůj účel.