Věšák kapesník

Věšák na kapesník

\ t

Dat.vydání: 5-05-2014, 16:44

V poslední době bylo zjevně pozorováno zvýšení popularity šátků. Mnoho žen má nyní k dispozici desítky různých šátků, které samy o sobě nemohou ovlivnit celkové „počasí“ obchodů s oděvy.

Kapesníky jsou postaveny na rukávech saka, sak, a také visí téměř všude tam, včetně těch míst, kde nemají místo vůbec. A zde stojí za to říct, že už dávno existuje způsob, jak tento problém překonat, jak je již jasné, je snadné organizovat skladování šátků a toto uspořádání se dosahuje použitím jediné věci, která se nazývá hangárový závěs. Mimochodem, pokud chcete, můžete to snadno udělat sami.

To vyžaduje pevnou a trvanlivou dřevěnou desku, vrtačku, vrtačku, vodící pilu, kovový háček a lak na smirkový papír.

Především je tedy nutné označit desku pod závěsem. Ve svém tvaru a velikosti se tento závěs liší svou širokou šířkou.

Všeobecně platí, že umístění desky by mělo být okamžitě provedeno tak, aby se závěs rozřezal pomocí přípravkové pily, a výsledný obal závěsu by měl být vyleštěn na lesk a navíc je třeba zaokrouhlit všechny horní hrany.

Dále musíte vrták s velkým průměrem vyvrtat a vyvrtat několik děr, je důležité, aby mezi nimi byla stejná vzdálenost a stejně důležité je, aby extrémní otvory byly ve stejné vzdálenosti od okraje.

Po všech dírách jsou připraveny v závěsu,přímo uprostřed, musíte vyvrtat další díru, ale s jiným vrtákem je nutné, aby hák, který mimochodem může být vypůjčen ze standardního závěsu.

Dále je třeba provést závěrečné broušení a potom kryt zavěsit několika vrstvami laku.

Čekání na úplné sušení lakovací směsi může být instalováno háčkem, po kterém může být výroba závěsu považována za dokončenou.

Koupit hodinky jako dárek za nízkou cenu je zde mircasov.ru