Vlastní boxovací hruška

Samostatná boxovací hruška

Dat.vydání: 22-12-2013, 23:05

Mnoho lidí miluje angažovat se ve sportu, někdo kreslí váhu, někdo jen odtáhne, dobře, a někdo miluje loupat, co je moč na hrušce. Kromě toho, pro spin-off, nepotřebujete nic zvláštního a můžete požádat souseda o most nebo hledat chalupu, ale najít hruška není tak snadné. Za prvé, není jich mnoho, a za druhé, je tu spousta hrušek. Samo o sobě, profesionálním jednáním s boxem, je nutné si koupit hrušku, a pokud je potřeba jednoduše nechat páru, může se to udělat nezávisle.

Pro výrobu hrušek můžete použít mnoho materiálů a metod. Nejjednodušší je použít tašky. Budete potřebovat tři pytle z mouky nebo cukru, pilin nebo písku, malý kus silného drátu, lana a lepenky.

Nejdříve musíte udělat jeden tlustý ze tří sáčků. Poté, co musíte naplnit pytel s plnivem nahoru. Je-li jako plnicí pilina používána, bude nutné ji pevně oříznout. Jakmile je hruška naplněna, je nutné převzít ohyb silného kovového drátu. Je nutné ohnout tak, aby průměr kruhu byl o něco menší než průměr sáčku. Po dokončení ohybu musí být drát upevněn pomocí hliníkového drátu. Dále je třeba vložit ráfek do sáčku a obalit kolem něj okraj sáčku a pak jej umístit tlustým lanem. Jehla by navíc měla být úhledně nerozlomitelná, ale tlačit vlákno sáčku.

V konečné fázi je nutné vyplnit pytel pilin nebo písek a uzavřít obsahpomocí lepenky. Kartu pak budete muset stisknout pruhy nebo něco jiného.

Komplexnější verze výroby boxových hrušek je použití starých krytů ze zadního sedadla. V tomto případě budete potřebovat kryty, nylonové nitě, velkou jehlu, piliny, silný kovový drát a lano.

Zaprvé, jak je zřejmé, je třeba šít hruškovitou skořápku, abyste se ujistili, že z několika krytů vyčnívá obdélník, jehož velikost závisí na velikosti hrušky. Obecně platí, že jakmile je obdélník prošitý, je nutné jej otočit lícem nahoru, vytvořit vazbu v poloviční šířce a vyrobit firmware po celé délce pomocí nylonových nití. V důsledku toho by se měla na jednom konci objevit tkáňová "trubka", na které budete potřebovat šít tkaninu, bude na dně a na dalším obědu, vyrobeném z tlustého drátu, a pak budete muset pouze zaplnit hrušku pilinami.