V koupelně jsme dali dlaždice

 • Koupelna je jednou z hlavních částí celého domu, proto vyžaduje speciální opravy a péči. Vzhledem k trvale vysoké vlhkosti, špatné ventilaci, existuje mnoho škodlivých účinků, včetně rzi, šíření hub a rány.

  Pro začátek se připraví stohovací směs - na to se použije práškové lepidlo a rozpouští se ve vodě. Je nutné zvolit lepidlo pod mnoha dlaždicemi. Taková směs bude také užitečná pro pokládku dlaždic na podlahu.

  Dále je nutné spočítat řádky. Změřte výšku místnosti a rozdělte ji na velikost kachlového materiálu. Neošetřené číslo bude označovat počet plných čar a částečný - poměr, ve kterém bude nutné rozdělit poslední sérii dlaždic. Když je vše připraveno, můžete se starat o pokládku dlaždice. Zároveň stojí za to nakupovat a porovnávat cenu ceramagranitu Kerama Maratstsi.

  Povrch, na který je dlažba položena, musí být dokonale vyrovnaný. Ale v moderních apartmánech zdí zdaleka nejsou dokonalé, proto musí dokonale vyrovnat úroveň. Stěny na prvním místě by měly být broušeny a ošetřeny vodou izolačním materiálem. Tím se zvýší lepení a také se ochrání vzhled formy. S pomocí úrovně a majáku jsou stěny stejné. Pokud není velká odchylka, je snadné omítku opravit. Na betonových stěnách zubové lopatky (stěrka) se nanese pasta na dlaždice. Následující je kladen na tmel. Předtím je nutné provést potěr podlahy, až po položení dlaždice.

  Začnětepokládka by měla být zdola. Lepidlo se nanáší na dlaždici pomocí špachtle. Nanesením lepidla na dlaždice, která ho poškozuje, dává možnost namočit dlaždice lepidlem. Lepidlo se samozřejmě aplikuje na zadní stranu dlaždice. Poté namažte místo, kde je dlažba položena, a aplikujte ji poklepáním na zadní stranu špachtle (rukojeti). Pak pokračují ve stejném duchu a umístí několik dlaždic blízko toho, který je před ním položen. Pokládání desek v šatně probíhá v horizontálních řadách. Mezi deskami pár milimetrů ustoupit, pro tento účel platí určené kříže pro dlaždice, které jsou vloženy mezi desky. Poté, co je dlaždice vyložena, jsou extrahovány.

  Je nutné neustále kontrolovat svislé a vodorovné stohování. Jediné, co musíme udělat, je dát jednu desku ne rovnoměrně a veškeré následné zdivo půjde podél křivky.

  Když je položena celá dlaždice, je třeba ji vyschnout. Doba schnutí závisí na lepidle. Po vyschnutí se odstraní všechny kříže a vytvoří se šev mezi dlaždicemi se speciální stěrkou. Dlaha je vybrána pod barvou desky.