Umělé košťata pro koupele

Návštěva lázně bez koště padesát procent ztrácí svůj význam a očekávanou účinnost. Do košťata z větví dubu, břízy, javoru, popela, vlny, olše. Používají se i druhy jehličnatých stromů: cedr, jedle, jalovec. Možná, že tento lázeňský doplněk je vyroben z pelyněku, kopřiv, řepky, eukalyptu a bambusu. Ve střední Asii můžete často vidět košťata z lékořice a obyvatele tundry se vznáší košťata z trpasličí břízy. Různé typy košťat lze použít v různých činnostech nebo kombinovat. To je dáno tím, že rostliny mají svůj vlastní terapeutický účinek a působí odlišně na kůži a vnitřních orgánech osoby. Zajímavé je, že nyní obchodní síť nabízíumělé vany , které mají také právo na existenci, i když mnoho fanoušků parní lázně tvrdí, že se jedná o nesmysl.

Obsah
  1. Sudy pro lázně
  2. \ t
  3. Masážní procedury
  4. Postupy

Vany s kloubovými vanami

Tyto atributy lázně jsou vyrobeny ze syntetických, bezpečných materiálů a splňují všechny příslušné normy. Použití takového koště může být v suché i mokré formě. Neznečišťuje lázeň, může ji používat všichni členové rodiny, s nimiž je možné aplikovat jakékoliv aromatické přísady - pak přináší léčivý efekt. Toto příslušenství je "dlouhotrvající", určené pro sto a více návštěv, lze jej prát v pračce. Léčivé vlastnosti, jako takový, nemá, ale teplo, které dodává tělu, je vynikající a s jeho pomocí můžeteudělat velkou masáž, navíc rozmanité. Skutečnost, že jejich zvláštnost spočívá v různé míře tuhosti, kterou lze rozpoznat podle barvy: černé košťata mají výjimečnou tvrdost, bílou - relativní, žlutou - střední, tmavě zelenou - relativně měkkou a zelenou - měkkou.

Masážní procedury

Creek dává ruské lázni zvláštní chuť, a to i bez ní není možné získat požadovaný léčivý efekt a ohňostroj určitých emocí.

Různá manipulace s tímto doplňkem je masáž těla, která dokonale aktivuje funkce kůže, zvyšuje pocení a krevní oběh. Ze strany se zdá, že se třepotají, jak to přišlo, ale není to tak. Všechny procedury jsou prováděny v určitém pořadí.

Nováčci dělají chyby a začínají okamžitě křičet, že je síla. Je lepší ne pářit, ale raději se k sobě chovat. V tomto případě se koeficient užitečnosti stává větší, potem toho, na koho pracuje, vyniká lépe a navíc partner je přesně na straně, je lepší vidět, které části nejsou dušené, a získat pro něj vhodnější.

Muž, který plave, padá na břicho a jeho společník vezme v každé ruce koště. Manipulujte s ním tak, aby horká pára mohla být tlačena blíže k tělu blíže k tělu. Je-li košťata odkapána vysokou teplotou, navlhčete ji v teplé vodě a protřepejte, odstraňte přebytečnou vlhkost. Koště by mělo být jen mírně vlhké. Na bocích, tělo selže, aniž by spěchal, jako fanoušci, dotýkat se těla trochu. Nejdříve byste měli chodit od nohy k noze, hýždě, paže, záda. Genesisse pohybuje podél těla nahoru - od paty k hlavě, a pak - v opačném směru. Tato trasa se několikrát opakuje - nejméně pět.

Ten, u něhož se řízení provádí, cítí příjemný horký vítr. Zkušený číšník cítí teplotu v místnosti a pokud je příliš vysoký, působí velmi pečlivě, košťata se pohybují v měřeném pomalém pohybu. V čele se zastaví vůbec - v tomto místě musíte být velmi elegantní, dokonce i pauza. Košťata zároveň zvedají a snižují je na ramenou. Vypadá to takto: chléb prochází košťaty podél těla, pak je trochu protřepává nad lehátkem a znovu pokračuje ve své práci. Když se objeví kapky potu, košťata jsou nesena na zádech, aby se rozmazala a působila energicky. Pak je zase snadné, jako fanfáry, namáhat tělo. To platí pro všechny košťata, včetně např.umělých košťat pro koupele . Pak musí přetáhnout všechny části těla.

Tato masážní mrtvice zlepšuje krevní oběh v hlubokých tkáních kůže a na jejím povrchu. Tam je aktivní redistribuce krve a lymfy, intercatheal tekutina, oni jsou nejlépe rozšířeni po celém těle. Listy koště obsahují éterické oleje, které zlepšují metabolismus pokožky, působí na ni jako vynikající kosmetiku a zabraňují jejímu stárnutí.

Postupy

Uvažujme, jaké postupy provádí koště. Začátek masáže - cévní mozková příhoda, jsme si přečetli výše, pak se provádí komprese. Košťata se zvedají, zajímají je teplem a snižujína zadní straně, stiskněte několik sekund. Tato technika se opakuje s každou částí těla. To se projevuje zejména při úrazech způsobených fyzickou aktivitou a radiculitidou.

K dispozici je masáž jako strečink. Doporučuje se k odstranění bolesti v oblasti kříže a bederní oblasti. Košťata jsou položena na pas a pak jsou chována současně: jedna na krk, druhá na stonku. Také v oblasti kolen a ramen. Současně se košťata pevně dotýkají těla. Pokud je pára velmi horká, někteří se začínají ptát na milosrdenství, takže musíte metly pohybovat velmi pomalu, ale v žádném případě je nezvedejte.

Nejvíce emocionální metody postupů jsou šplouchání a ucpávání.

Mrázy jsou lehké, rychlé pohyby konečných částí koště. Oni jsou produkováni zpočátku ve všech směrech záda, pak - na dolní části zad, pánve, boky a tak dále. Doba trvání je dvě minuty.

Pokračující ztuhnutí - opeření. Navrhují zvednout metlu, zachytit horký vzduch a dva nebo tři klepání na povrch koště ve všech částech těla. To je doprovázeno periodickými obklady.

Ve finále masáže se třou: levá ruka vezme rukojeť a pravá stiskne listy a začne se třepet celým tělem.

Koště by mělo být pravidelně navlhčeno vodou a intenzita každého postupu by měla odpovídat teplotě okolí.