Suché zbytky v dřevěných domech

 • Jakékoli větší opravy budou zahájeny suchým potěrem. To pomáhá odstranit zatížení a dům začíná "dýchat" jiným způsobem. Suchý šroub pomáhá při opravách starých budov, obnovených prostor atd.

  Nejdůležitější je, že suché lešení je nenáročné na manipulaci, takže předem zjistěte, jaká je cena suchého potěru za m2. Abyste však mohli začít, musíte všechny materiály předem připravit. Co potřebujete k přípravě? Jedná se o směs cementu, ruberoidu, šroubů, filmu, bitumenového tmelu, pěnového polystyrenu, překližky. Zde budete potřebovat úroveň, směs cementu a písku, ruberoid, film, pěnový polystyren. Nyní můžete jít do práce.

  První věc, kterou je třeba vyčistit, je odstranění staré podlahy. Pak vyplňte cementovou směs shora. Pracujte s cementem opatrně, protože rychle umírá. Musíte ji udržet na úrovni, než vychladne. Pro zaznamenání tloušťky odlévání aplikujte hladinu. To je asi 5-7 cm. Jedná se o ruberoid a polyethylen.

  Používáme ruberoid a polyethylen, dopisy by měly být ukládány shora. cca 15-20 cm Pokud je vše provedeno správně, šroub vyjde velmi kvalitně a po dlouhou dobu drží. Poté, co potřebujete lepit tyto listy tam, kde jsou spojeny, asfaltové tmely.

  Stěny se budou dotýkat míst, musí být také lepeny živičným tmelem. To je hlavní práce. Lepení všech asfaltových tmelů tak, aby se neklouzalo, nebylo zkažené a bylo stejné.

  Vyrobili jsme výkresy odspodu, pokračujeme ke kravatu výše. Pro ni to dělámeexpandované hlíny, pak dal listy pěnového polystyrenu. Nelze použít claydit, ale nezbytně nutný polystyren.

  Hlavní věc, kterou je třeba vysledovat, je rovnost podlahy. Neměl by bloudit, takže se to nestane, nemusíte materiál vkládat příliš těsně. Okraje necháme jeden centimetr, jeden a půl centimetru. Po naplnění centimetru ji naplňte minerální vlnou. To pomůže udržet podlahu v rovině. Pokud podlaha ještě není, problémy začnou až po opravě. Za tímto účelem se ujistěte, že je třeba zkontrolovat rovnost podlahy.

  Na samém vrcholu dáme překližku. Překližku můžete změnit na dřevotřískové desce. Je umístěna v několika vrstvách a spoje se nemusí nutně shodovat. Listy jsou lepeny tmelem. A celý design je připevněn šrouby. A hlavy samořezných šroubů, takže se nevyhnou, kladívka na překližku. Dopisy jsou tření. Podlaha je zcela připravena.

  Pokud jde o práci v koupelně, je nejprve nutné použít hydroizolační vrstvu. Překližka je pokryta lakem nebo barvou.

  Proč používat suché lešení? Pomáhá hlavně skrýt vady, vyrovnat podlahu, dát mu nový život. Stará podlaha bude vypadat jako nová. Je to praktické, každý to zvládne, dopadne na nové ekonomické patro. Ve vzhledu, může být otázka, dobře, nesvítí takovou podlahu s krásou. Ale můžete malovat například. Ve starých budovách odcházejí, jak je. To je vhodné pro instituce s přísným stylem.

  Použitím jednoduchých materiálů se však získá suchá nůžka,z toho přichází nové ekonomické patro.