Strop s osvětlením: nadpozemské řešení pro pozemský život

Strop stropu s osvětlením vám umožní realizovat sen mnoha našich spoluobčanů - sen o jedinečném a nádherném interiéru bytu. Jak se montuje a jaké typy svítidel se používají v závěsných napínacích strukturách?

Strop s lesklým napětím se zabudovaným osvětlením LED

Obsah
  1. Strop s osvětlením - prakticky a kreativně!
  2. Matné a lesklé osvětlené stropy
  3. Víceúrovňový světelný strop

Strop s osvětlením - prakticky a kreativně!

Osvětlení stropu je nejčastěji "stuha". LED podsvícení - tento typ je typ osvětlení. Pásek LED prochází podél obvodu stropu nebo obrysu výklenku, který z něj vychází.

Interiér, ve kterém je instalován strop stropu s podsvícením led, vypadá přinejmenším neobyčejný - stropní lustr nenechává nikoho lhostejného.

Co je to LED pás? Zvažte vlastnosti tohoto sofistikovaného zařízení.

LED pásky pro osvětlení stropního osvětlení

\ t

Základ olověné pásky - pružný plochý vodič. Na něm jsou vloženy prvky vyzařující světlo - LED diody. Jas této pružné lampy závisí na velikosti LED a na jejich "přesnosti". V současné době se používají diody LED dvou standardních velikostí: 3 x 2,8 mm a 5 x 5 mm. Hustota jejich lepení je od 30 do 240 ks. 1 m.

LED diody mohou vydávat červenou, modrou nebo zelenou záři. Ale bílá (stejně jakojakékoli jiné) napětí stropní světla mají také místo, které mají být. Jeho organizace používá "chameleonovou" stuhu (RGB-tape), která mění svou barvu příkazem s RGB regulátorem (ovládacím zařízením).

Matné a lesklé stropní podhledy

\ t

Je známo, že napínací strop je matný a lesklý. Jeden i druhý jsou často zdobeny podsvícením - LED osvětlení napínacího stropu zevnitř vytváří měkké, nebo naopak světlé, vylévané odněkud, světlo.

LED teleskopické osvětlení hvězdné nebe

Matná napínací tkanina vypadá rovnoměrně a jemně svítí. Světlý a rafinovaný, lesklý napětí strop s podsvícením přichází před námi.

Víceúrovňový světelný strop

Víceúrovňový strop s podsvícením vypadá mnohem jasněji a jasněji než osvětlená stropní konstrukce. Multitasking umožňuje namontovat libovolný osvětlovací systém - od nejjednoduššího po nejsložitější. Ale, jako v případě obyčejného - hladkého stropu, led-osvětlení zde nemá konkurenci.

LED odráží obrysy vyčnívajících částí a výklenků. Popisuje také geometrické vzory a jednoduché vzory.

Varianty původního provedení umístění podsvícení pro konstrukci napínacích konstrukcí jsou četné a omezují se na představu interiérového designéra.

PS A na dezert navrhuji sledovat video: Strop Clipso »s osvětlením zakarnyne!