Rating je ukazatelem profesionality výrobce

Počet okenních společností se každým dnem zvyšuje a každý z nich se snaží zaujmout své místo vedle starých lidí. Správná volba okenního systému je klíčem k budoucímu pohodlí v domácnosti.

Na první pohled se může zdát, že plastová okna všech výrobců by měla mít stejnou kvalitu, protože ve výrobě se používá stejné PVC a stejná ocel pro vyztužení. Ve skutečnosti, oni jsou, poněkud, stejný podle definice.

S cílem pomoci spotřebiteli vědomě přistupovat k volbě „okna“ firmy existuje rating společnosti, který se každoročně aktualizuje. Zakládá se na hlasování zákazníků, kteří jsou obeznámeni s vlastními zkušenostmi s produkty jedné nebo jiné firmy.

Takové hodnocení společností vyrábějících PVC okna je velmi orientační a může sloužit jako vynikající referenční bod na trzích podobných výrobků. Je pochopitelné, že touha "starých časů" a nováčků je na prvních liniích. Je jasné, že pro společnost je nalezení vedoucí pozice výmluvným důkazem její spolehlivosti. Jakýkoliv potenciální zákazník je totiž zpočátku přesvědčen o kvalitě instalovaných oken a instalačních prací, které budou provedeny včas, s přihlédnutím k jeho případným přáním.

Hodnocení má ještě jednu výhodu - za takových okolností je „jednodenní firmy“, jehož hlavním cílem je současný přínos prodeje nekvalitních služeb, prakticky nemožné zůstat na vodě. Jinými slovy, tento přístup určitým způsobem stimuluje trh.

Obsah
  1. Stálí lídři v žebříčku okenních společností
  2. Profil REHAU
  3. Profily

Stálí lídři v žebříčku okenních společností

Existuje několik společností, které se po mnoho let nevzdávají svých vedoucích funkcí. Všimněme si některé z nejpopulárnějších.

Profil REHAU

Německá společnost vyrábí okenní profil v Rusku od počátku dvacátých let. V současné době vede nejen žebříček, ale také první mezi obdobnými výrobci z hlediska počtu vyrobených výrobků. Podnik je vybaven nejmodernějším vybavením a je certifikován mezinárodním systémem kvality. Ve své práci se společnost řídí mottem, jehož hlavním smyslem je význam vyhýbání se chybám ve výrobním procesu. Na přání zákazníka je nabízeno několik typů výrobků:

Počet kamer
Šířka (mm)

Základní provedení
3
60

Delight-Design
5
70

Sib-Design
3 a termoblok


70

Brillant-Design
5


70 (80)

Blitz
3
60

Profily CEF

Za REHAU je značka KBE. Toto je nejznámější v postsovětském prostoru značky Profine. On je mírně horší než hodnocení jiné značky znepokojení - TROCAL.
Úspěch profilů KNE, jednoho z prvních, který se objevil na ruském trhu, bude pravděpodobně způsoben kombinací klasiky a všestrannosti. Plně splňuje potřeby klíčového publika. Profily KBE - produkty nízko nákladového segmentu, takže se používají všude v domech, bytech, kancelářích, stavbách apod.

Produktová řada CEE se skládá z profilů tohoto typu:

Počet kamer
Šířka (mm)

Standard
3
58

Motor
3
58

Vybrat
5
70

Expert
5
70

Energetika
3
70

88
6
88

Výrobce nabízí také 5komorové modifikace Etalon + a Expert + s montážní šířkou 12,7 cm.
V každém případě byste měli pečlivě vybrat okenní systémy, abyste je nemuseli v budoucnu měnit. Nejlepší možností budou kvalitní profily známých značek s přihlédnutím k hodnocení výrobce.