Pruhované tapety

Nejjednodušší, ale zároveň originální tapiserie je proužek. Pruhované tapety lze vybrat pro téměř všechny styly. Vždy vypadají naléhavě, nevěnují pozornost hlavním prvkům interiéru. A složení nábytku v místnosti, které zůstalo v popředí, vypadá ještě efektněji díky dobře zvolenému pozadí.

Pokud máte v úmyslu koupit takové tapety pro váš interiér, bude užitečné seznámit se s několika zajímavými návrhy pokojů s použitím pruhované tapety.

Takové tapety s lehkými kontrastními proužky podtrhují jemnou romantiku pokojů pro mladé dámy nebo dospělé ložnice ve stylu vintage.

Tenké pruhy tapety, pokud nejsou příliš kontrastní, prakticky se spojují při pohledu z dálky, čímž vytvářejí pocit monotónnosti. Ale jak se blíží pás, který je viditelný. Měkké tenké proužky na stěnách nenatahují oči a zároveň se vyrovnávají s úkolem vizuální expanze nebo zvětšení výšky prostoru.

A podívejte se na fotografii níže, jak to fouká do očí tenkých pruhů kontrastní barvy. V tomto interiéru mohou mít lidé s nežádoucími účinky takové nepříjemné účinky, jako je přepracování, únava očí a dokonce i lehké závratě. Ačkoli, pravděpodobně, tento design je někdo jako, a pokud existují takové tapety barvy v mnoha adresářích na internetu, pak je tato možnost také objednána.

Někdo se vlní do očí a někdo tuto možnost využije!

Obecně promoderního stylu interiéru je typický kontrast pruhů na tapetě. Obzvláště impozantní interiéry s pruhy dvou barev, jako je níže černá a bílá verze.

Všimněte si, že široká pásma, dokonce kontrastní, nejsou tak otravná jako vizuální vnímání jako úzké. Široká kapela, zejména jemné pastelové tóny, dokonale zklidňuje a uvolňuje, tak vhodné bude takové pruhované tapety na stěny v prostorách, jejichž hlavním účelem - dát člověku k odpočinku a zotavit se ze všech každodenních starostí.

Ne velmi široký, ale jasný pruh činí interiér bohatým a dynamickým. Zde hlavní věc - nepřehánějte, že takový dekor nezačal otravovat a nervózní. Tato možnost tapety je tedy kombinována s černobílým. To přináší do interiéru určitou dynamiku a zároveň ji ponechává v klidu.

V zásadě se pruhované tapety perfektně kombinují s tapetovými partnery jednoho tónu. Bude to vypadat skvěle, pokud je barva monochromatických tapet stejná jako barva jednoho z pruhů, nebo bude směs barev, které jsou přítomny na pruhované tapetě (například ve žlutých a modrých proužcích vyberte černobílé tapety zelené barvy). Pruhované nástěnné dekorace je dobře kombinováno s jakoukoliv neutrální barvou, dekorací.

Jasný dvoubarevný nebo vícebarevný proužek v interiéru okamžitě upozorní na vás, takže pokud chcete v místnosti vytvořit jasný akcent, potřebujete dynamiku, energii nebo naopak rozptýlit pozornost.z jakékoli vady v místnosti, bezpečně koupit takové tapety, a to navzdory skutečnosti, že nejsou levné za cenu. Pokud je však hlavním vrcholem vašeho interiéru něco jiného, ​​neměli byste ho rušit od jasného kontrastního proužku v interiéru.

Viz též: Kombinace tapet v ložnici - Fotografie, Módní tapety na plochu