Projekty územního plánování

Inteligentní plánování pomůže přeměnit vaše stránky na malý stav, ve kterém budou propojeny všechny části a procesy. To nevyžaduje tolik úsilí.

Obsah
  1. Vlastními silami
  2. Začneme plánovat lokalitu o velikosti 10 akrů s fotografií
  3. Zahradní zahrady
  4. Co by nemělo být zapomenuto při navrhování územního plánu

Vlastními silami

Jste hluboce mýlíte, pokud si myslíte, že váš pozemek je město a pár záhonů. Nezapomeňte na garáž, letní sprchu, WC, vanu, drůbežárnu a další hospodářské budovy. Možná je v tomto seznamu něco zbytečného, ​​ale pokud se podíváte do budoucnosti s perspektivou, pak je pravděpodobné, že tohle všechno bude potřeba.

Nejlepší způsob, jak najít vše potřebné, je naplánovat pozemek pro projekt. Pokud máte minimální grafické schopnosti a turbulentní představivost, pak se papír stane platformou pro kreativitu. Jako základ a jako příklad, můžete použít fotografii s plánem pozemku 10 akrů.

Pokud záleží na záležitostech, které jsou těsné, u vašich služeb, odpovídajících projekčních úřadů, jejichž odborníci za určitou částku vytvoří odpovídající projekt, s přihlédnutím ke všem vašim požadavkům.

Začneme plánovat pozemek o rozloze 10 hektarů s fotografiíUdělejte fotografii k dispozici ve vaší oblasti. Pomohou vám orientovat se rychleji a tak vám zaručí, že na nic nezapomenete. Nebylo by špatné dostat plán z výšky. Udělej tomůžete kontaktovat pozemkové oddělení místní správy nebo zkusit využít dostupné služby na internetu.

Nakreslete list papíru v měřítku 1: 100. To znamená, že jeden metr čtvereční bude odpovídat čtverci se stranami jeden centimetr. Přeneste všechny existující struktury na papír a začněte si myslet, že je třeba dokončit a možná je odstranit.

Zahradní zahrady

\ t

Život ve vašem domě a nákup ovoce na trhu je skutečným zločinem. Není nutné plánovat celý pozemek, nebudete otevírat konzervování. Existuje spousta dvou jabloní a jedna sazenice z vašich oblíbených plodů: meruňky, broskve, švestky, hrušky. Při výběru odrůd zvažte klima. Takže v chladných částech broskve určitě potřebují úkryt, zatímco meruňka je odolnější vůči nachlazení.

Při přípravě projektu územního plánování nezapomeňte na bobulové plodiny. Malina, jahoda, rybíz a angrešt je nejodolnějším zdrojem všech nezbytných vitamínů. Planety keřů a angreštu jsou vysazeny v intervalu jednoho metru a maliny a jahody mohou být lehce zahuštěny.

Nejvíce slunná a prostorná část pozemku je pod městem. Nemusíte vypouštět tuny půdy ročně, protože můžete jít chytře. Udělejte úzké a dlouhé postele. Jsou dobré jen na několika kritériích. Za prvé, není třeba je trávit. Půda v nich stačí rozlití s ​​doušek nebo motikem a vyrobit organická hnojiva. Za druhé, rostliny jsou naúzké postele se cítí dobře. Jsou lépe osvětleny sluncem a větrané, což přispívá ke zvyšování výnosů. Za třetí, je to krásný estetický vzhled, takže si můžete kdykoli pochutnat na fotografii plánování vašeho pozemku 10 akrů.

Co by nemělo být zapomenuto při navrhování územního plánu

Abychom se mohli chlubit fotografiemi plánů pozemků o ploše 10 čtverečních stop, je důležité o všem detailně přemýšlet. Například septik může být částečně vyjmut z prostoru pro pohodlný přístup k asistenční technologii. Stromy nemusí být umístěny ve středu, ale je vhodné umístit obvod. Takže nejen šetříte místo, ale také nenechávejte své město ve stínu.

Při plánování pozemků se ujistěte, že si vezmete místo pro dovolenou. Tam si můžete postavit malou terasu se sporákem, který je dokonale pritten pergolou, viděný s kudrnatými rostlinami. Jediné, co musíte udělat, je dát stůl, několik židlí, a máte skvělé místo k odpočinku po práci nebo sedět s přáteli.

Jak vidíte, veškerá práce může být úspěšně provedena sama. To vyžaduje jen velkou touhu, která probudí první výsledek získaný z vlastních děl. Přečtěte si také všechny otázky týkající se pozemků v našem dalším článku.