Plot pro vaše ruce s kovovým drátem: krásný a originální.

No, tady přišel právě ten okamžik ... Starý dřevěný plot v venkovském domě, který zůstal z předchozích majitelů, prasklý šílenec pod lokty kolemjdoucího, který si přál zůstat neznámý, se mírně naklonil a ... obecně je čas udělat nový. Opět dřevěné? Ne !!! Dost! Prostě samozřejmě. Odhodil sloupy, nacpal na ně tyče, na plot abecedy, maloval a všechno. O pár let později, je to nepořádek, naprosto nelakuje interiér mého vlastního bez této pokorné vesnice. O tři roky později sousedé poslušně potřásli hlavou a procházeli kolem. O pět let později - vítejte v bizonu. Potřebujete dát nový plot. Ale dělám víc než cokoliv jiného? V obci někde v domě! Zde je jen čas vytáhnout ocasy. Tam je svářeč, tam jsou ruce, tam jsou některé žlázy v kůlně. Je rozhodnuto, udělám plot za to, že mi dám ruce s kovovým drátem. To navždy!

Ale železo a některé opravdu. A chcete něco kvůli kráse a harmonii. Chceš věčnou hostinu! Příležitostně bylo možné koupit levně jeden a půl ozdobného pásku drátu pět. Z nich se rozhodl udělat plot pro svůj venkovský dům.

Regály pro plot

\ t

Ze starého plotu byly do země vykopány kovové trubky. Ne velký, ale všechno půjde! Vykopali je. Kartáčovaný bulharský s kovovým kartáčkem. Nepotřebuju hodně výšky. Estetika nemá rád velikost. Zarovnal horní konce, utopil je talíři, navinul z každé železnice nesmyslem přechodu na topící se část, změřil pozemek, pohřbil ho, zbil. Všechno bylo přirozeně provedeno na šňůře, kterou jsemzpřísnění podpory sousedního plotu (sousedé jsou dobří, neměli nic proti) a přizpůsobili úroveň pod horizontem. No, chrám stále našel svou aplikaci.

Vyrábíme rám z rohu

Co dobrý muž vytáhl za roh? Zdálo se, že závěsy visí uprostřed balíku. Roh se ohnul pod vlastní váhou a nyní je zakřivený. Nastavil jsem naměřené úseky na dvoře, lemující jednu hranu verandy. Skočím na segment. Stále se vrátí do své podoby, ale měl bych uklidnit svou duši? Rohy zarovnané. Měřím ruletu vzdálenost mezi sloupy, odřízněte rohy, svar. Horizontální prvky jsou připraveny.

Vyjměte spojovací rohy zapomenuté, blin! Dobře Změřte a zmáčkněte je na místě. „Co mi to přineslo sníh, co bylo pro mě teplo, že mi pršelo, když byli se mnou přátelé?“ V tomto případě jsou mí přátelé ruce. Měřím ruletu vertikální. Z rohů odřízněte potřebné velikosti, připravte výřezy potrubí a svařte obrobky.

Připravené rámečky, co bude dál?

Srovnejte úseky drátu s kladivem na dřevěnou truhlu. Nudí se ... A co dělat?

Jak používat drát

Kreativní proces, na který jsem tak dlouho čekal, přišel! Pojď nahoru, maestro, jak vložit zkroucený, rezavý, zcela nezastupitelný drát uprostřed sklizeného rámu. Můžete? Oh, ach ... Není to ty, abys si na uších žvýkala! Sedím na internetu. Nic není! Zahrnuje mozek. Jaký chladný mechanismus, to dopadá! Přišel se vším.

Dělám stroj pro ohýbání drátu ve správném tvaru pro mě. Od první chvíle neUkázalo se Často se to stává. Příliš šikmé části. Udělám to znovu. Části používejte pevněji. Ukázalo se to!

Šroubovací prvek zakřivený na zařízení.

Svařuje hotové obrobky.

Přivařuji mezi sebou ořechy. Vypadá to, že zbývají krásné věci!

Vytáhnu je do rohových rámů, tedy do plotu. Změřte výšku tužky. Řezané kovovými nůžkami. Svařuji Do rohů a k sobě ... Oh! Ale kdy skončí rutina?

Používám bulgar vyčistit svarové švy. Vše! Moje funkce jsou vyčerpané. Moje žena jednou řekla, že ráda maloval. Ha! Vlajka je ve vašich rukou, moje krásná! Není lepší kartáč. A mám další problém - vařit místo před vchodem. Odkloňte ji od hlavního plotu. Nic strašného Pro tento účel jsou vyrobeny tyče o průměru 20 mm.

Všechno je zde jednoduché. Betonové sloupy byly vykopány na dlouhou dobu, mají svařované prvky, které lze svařovat. Brána a brána jsou již dlouho vyráběny. Je nutné pouze odhadnout styl. No, plot na pohřbu nevypadal jako lambada.

Nekřivil jsem se, namáhal jsem mozek. Dvě tyče vodorovně. Jeden shora, druhý zespodu a mrknutí (to je ten, kdo si vzpomíná na 90. propagační mistrovské dílo). Svisle, tytéž tyče s intervalem sedm centimetrů.

Ukázalo se, že to není špatné! Samozřejmě ne Louvre, ale nejsem Jindřich Dobyvatel.