Plastový profil Slidors: Zasklení profilů Slidors

Zasklívací balkony jsou složitým postupem, který je často doprovázen izolací a výzdobou místnosti. Obtížnost spočívá ve výběru plastového profilu. Koneckonců by bylo žádoucí, aby byla lehká, trvanlivá, tepelně úsporná a nízká. Ale je to?

Stává se to. Tato kritéria odpovídají plastickému profilu Slidorů. Kromě toho nevyžaduje volné místo pro otevření okna.

Obsah

  • Výhody profilu Slidors
  • Profilové zařízení Slidors
  • Ceny pro diapozitivy
  • Vlastnosti instalace systému Slidors
  • Recenze našich čtenářů

Zpět na obsah

Obsah
  1. Výhody profilu Slidors
  2. Profilové zařízení Slidors
  3. Ceny diapozitivů
  4. Vlastnosti instalace systému Slidors
  5. Recenze našich čtenářů

Výhody profilu Slidors

Na konci 90. let se na ruském trhu objevila korejská společnost Slidors, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních PVC profilů. Rusové se do ní okamžitě zamilovali. A pro to existuje několik důvodů.

Slideurs je kluzný plastový profil ekonomické třídy. Zároveň má dobrou kvalitu. Jeho jedinou nevýhodou je, že se týká smíšeného typu zasklení. Není vhodný pro obytné prostory, ale pro balkony a lodžie, je to přesně to, co to vyžaduje.

Okna ze slidorů vyrobených z ekologicky nezávadného polyvinylchloridu. Jsou silné, lehké ve srovnání s PVC profilem a teplé, na rozdíl od hliníkového profilu Provedal.

DanaProfilový systém se snadno používá, i když má sofistikované zařízení. Příslušenství dodávané ruskými výrobci zabraňuje pronikání chladu do místnosti, protože rolety těsně přiléhají k oknu. Také těsnost skel Slidors chrání před atmosférickými srážkami, hlukem a prachem, o čemž svědčí četná hodnocení zákazníků.

Profil Slidors se neustále zlepšuje. Nyní vyrábějí dvojitá okna s tepelně odolným povlakem. Neodstraňuje teplo z místnosti a v horkém počasí nedovolí, aby slunce dopadalo dovnitř, což šetří v zimě topení a v létě vytváří chlad.

Na rozdíl od hliníkového profilu jsou můstky dodávány ve Slidorech, které mají plastové těsnění. Jsou umístěny na obou stranách mezi západkou a profilem.

Slidory jsou jediným profilovým systémem vhodným pro balkónové okno jakékoliv velikosti a tvaru.

Pokud jde o posuvné systémy, nemrznou v silných mrazech a okno se otevře bez velkého úsilí. Samotný mechanismus může mít posuvné dveře, zatímco posuvné dveře se pro Vás otevírají nejpohodlnějším způsobem. Co je další výhodou.

Klouzavý profil je vybaven bezpečnostním zámkem v podobě srpku a plastového dílu - pilníků, které nedávají nejmenší příležitost vstoupit do domu nechtěným hostům. Od komárů ochrání síť proti komárům volně se pohybuje po celé ploše okna. Pro ni přidělené jednotlivé kolejnice.

Síťka proti komárůmposuvná okna posuvná

Plastové diapozitivy se vejdou do jakéhokoliv interiéru místnosti, protože mohou být zkroutěny filmem požadované barvy a textury, například ze dřeva. A tak můžete ušetřit na dřevěných oknech a vzhled zůstane tak atraktivní.

Zpět na obsah

Profilové zařízení Slidors

\ t

Již bylo zmíněno, že Slidors - profil je velmi silný. Tajemství spočívá v plastové konstrukci, do které je vložen kovový rám. Profil vyztužený kovem je tak odolný vůči silným nárazům větru a fyzické aktivitě.

Konstrukce plastových profilů Slidors

\ t

Posuvný systém Slidors je vyroben podle principu skříňového prostoru, tj. Válečků připevněných k křídlům, které se pohybují podél vodítek.

Skleněná krabička může mít jednu šířku 14 mm a můžete instalovat jednu sklenici o tloušťce do 6 mm, samozřejmě je lepší zastavit výběr na dvojskle. To vytvoří pohodlnější a pohodlnější atmosféru, protože snižuje tepelné ztráty v 3-3,5 krát.

Rámování

Zpět na obsah

Ceny skel sklápěčů

\ t

Profilový systém Slidors převládá ve vlastnostech nad hliníkem a za cenu se příliš neliší. V hlavním městě, jeho náklady, s ohledem na dodávky, instalace a další příslušenství, se pohybuje od 26 do 30 tisíc rublů. Trochu levnější bude plastové okno s jedním sklem. Pokud vložíte profil sami, bude vás to stát přibližně 2 krát.

Zpět na obsah

Vlastnosti instalace systému Slidors

Jen málo lidí se odváží připojit profil prezentace nebo jakýkoli jiný systém profilů na vlastní pěst. Obvykle volejte odborníky, kteří znají všechny nuance instalace.

Skládací sestava

Ve ​​skutečnosti není instalace složitá. Nástroje, které potřebujete, jsou běžný šroubovák a šroubovák. Pokud jste stále svěřili práci průvodce, přečtěte si několik tipů, abyste udrželi krok s kvalitou instalace.

1. Instalace zasklívacích slidorů je možná při nízkých vnějších teplotách nepřesahujících 15 stupňů. Do doby instalace v zimě musí být v teplé místnosti s teplotou maximálně 20 stupňů. Takže to není prasklina v zimě.

2. V závislosti na šířce a hmotnosti jednoho listu jsou instalovány 2 až 4 válce. Je třeba mít na paměti, že jedna sekce může vydržet 40 kg.

Montáž oken

3. Po dokončení instalačních prací zkontrolujte všechny plastové díly (armatury, těsnění, závěsy, bezpečnostní zámky) a jejich kvalitní práci. Ujistěte se, že v každé z podkroví níže jsou alespoň dva oválné vypouštěcí otvory.

4. Není to hrozné, když při otevírání potřebujete udělat trochu úsilí. Hlavní je, že nemají hlad a hladce se pohybují. Také je normální zavřít systém profilů vážně. Bude to tak dlouho, dokud se nebude vyvíjet.

Zpět na obsah

Recenze našich čtenářů

Alyona Ihorivna Yablochkova, Solntseva:
Minulý rok jsme se s manželem podívali na balkonový posuvný systém Sliderors. Zůstal velmi spokojen. V zimě zůstala teplota v místnosti nad 10 stupňů tepla, navzdory skutečnosti, že okna se často otevírala. A dali jsme jedno okno s dvojitým zasklením a navíc zahřáli balkon.

Anton Konstantinovich Logachev, Livoberezhnyi:
Když sebral na balkóně okno s dvojitým zasklením, zastavil se ve výběru sliznic. Nejprve jsem se zajímal o ochranné vlastnosti profilu a teprve pak o tepelnou izolaci. Už dva roky dokonale chrání před deštěm, hlukem a prachem.

Vyacheslav Ivanovich Ponomariov, Zyablikovo:
Na balkóně na hliníkovém profilu nemohl vydržet zimu a nechránil před hlukem z ulice. Přátelé doporučili jezdci instalaci. Teď spím klidně v noci. Hudba a řev automobilů blížících se k 24 hodinové lékárně, která se nachází přímo pod oknem, nebrání.