Plánování a přestavba dětského pokoje

Jaká je dispozice dětského pokoje závisí na jeho celkovém rozměru. V prostorném pokoji s harmonickým vztahem délky a šířky nebude problém umístit nábytek, místo odpočinku a místo pro hry. Ale bohužel, moderní bytový fond v Rusku není jiný. Zbývající v odkazu rozvinutého socialismu "minimalizované byty neumožňují obrátit se na širokou nohu ani ve společenské místnosti, která má tradičně velkou plochu." Proto musíme najít způsoby a prostředky, jak učinit bydlení pro bydlení pohodlnějším.

Jedním z těchto způsobů je přestavba dětí. Jedná se o částečné nebo úplné zničení příček a jejich přesun hluboko do přilehlých prostor. Takže v prostoru mezi místností a chodbou můžete uspořádat vestavěnou skříň, která výrazně uvolní volný prostor. Prostor mezi místnostmi můžete zcela odstranit a sloučit do jedné místnosti. Velikost dítěte můžete zvětšit zmenšením velikosti sousedního pokoje jednoduchým posunem oddílu.

V závislosti na skutečném plánování bytů možnosti pro přestavbu může být několik. Ale uvést do praxe některý z nich může být pouze s oficiálním souhlasem oddělení architektury s místní správou a registrací tohoto povolení v ZISZ se změnou v technickém pasovém bytě.

Je obtížné naplánovat malý dětský pokoj, ale v současné době existuje mnoho vývojových projektůPomůže vybrat nejúspěšnější variantu umístění nábytku v malé místnosti se specifickým umístěním v okenních a dveřních otvorech. Kromě toho nábytkářský průmysl vyrábí velké množství sad nábytku, zaměřených na kompaktní umístění v malých bytech.