Opravte malou koupelnu

Oprava malé koupelny má některé funkce. Vzhledem k tomu, že velikost místnosti je malá, měly by mít dokončovací materiály vhodné rozměry. Svisle, stěny panely vizuálně přemění vanu na studnu, a pokud chcete panel aplikovat na povrch, musíte je vázat na výšku.

Nejprve je spodní část místnosti obložena tmavšími panely. Pak se propojka uzavře s koncovým profilem podobné barvy. A teprve poté se na zdi objevily keramické dlaždice. Barvy použité pro tento panel by měly být identické se spodní částí stěny nebo světlejší. Takové oddělení povrchů umožňuje vytvořit iluzi expanze prostoru.

Ke stejnému výsledku, a opravit malé koupelnové keramické dlaždice lehkých tónů, vymezené výškou stěny vodorovně položil dekorativní keramický pás. Nejvhodnější velikost dlaždice v tomto případě je 150x150 mm, 150x200 mm nebo 200x300 mm, ale dlaždice musí být umístěna svisle, jinak bude efekt zatlačen na hlavu stropu.

Při opravě malé koupelny je třeba věnovat pozornost stropu. V malé místnosti by měla být bílá a lesklá. Pak se tok světla z lampy od ní dobře odrazí a rovnoměrně se rozšíří na všechny povrchy. Je tmavší než stěny, strop je tvořen pouze tehdy, je-li příliš vysoký a místnost připomíná studnu. Pro"Snížení" stropu také použít osvětlení. Svítidla musí být uspořádána tak, aby světlo z nich na stropě nespadlo.