Ochrana bytu před zloději. Efektivní způsoby, jak chránit byt před krádeží a hacking

Jak chránit byt před zloději

"Můj dům je můj hrad!" Přeloženo z angličtiny: "Můj dům je moje pevnost!" Tato slova anglického právníka Eduarda Koka, který byl v sedmnáctém století prohlášen, si pamatují všechno od malých až po velké.

Pro ochranu moderního bydlení je však nutné použít alespoň moderní metody ochrany. K dnešnímu dni, aby byla zajištěna údržba bytu je poměrně jednoduché, jak na stavebním trhu je obrovské množství různých zařízení, pomůcek a staveb.

Ochrana bytů před zloději. Jak chránit byt před zloději

\ t

Elektronický zámek

Podívejme se na to, jaké prvky moderních bezpečnostních bezpečnostních systémů pomohou nejefektivněji chránit byt před zloději.

CCTV kamera

1. Elektronické zámky . K odhalení i nejsložitějšího mechanického zámku lze použít banální sadu profesionálních crackerů. V případě elektronického zámku pro rozbití potřebujete poměrně významný soubor drahých zařízení a mimořádně vysokou kvalifikaci vetřelce. Proto, pokud potřebujete chránit opravdu cenné věci, jako jsou starožitnosti, obrazy, šperky, atd., Použití elektronických zámků je nejvhodnější možností.

2. Kamery pro sledování . Kamery jsou také velmi účinným způsobem ochrany majetku před krádeží.

  • Zaprvé, pokud je kamera viditelná pro každého, může její přítomnost vyděsit cracker.
  • Za druhé, pokud by pronikání do EUmístnost se stále děje, CCTV systém pomůže najít útočníka a možná vrátí odcizený.

Snímač na oknech

3. Snímače na oknech.Velmi často zloději vstupují do bytu okny. V tomto případě v některých případech dochází k úhlednému otevření odvzdušňovacího otvoru nebo uzávěru, na druhé straně je sklo banálně rozbité nebo vyřezávané. Ve všech těchto situacích by pokus o průnik mohl upevnit speciální senzory na oknech, které lze vidět prakticky v každém obchodě.

Snímač pohybu

4. Snímače pohybu . Pokud by útočník mohl stále vcházet do bytu, obcházet bezpečnostní kamery a externí senzory, aktivovat poplašný systém a zavolat bezpečnostní organizaci, může hlídat pohybová čidla. Existuje několik druhů podobných zařízení. Některé z nich například registrují pohyb uvnitř budov s laserovými paprsky, zatímco jiné infračervené senzory (IR senzory) reagují na vzhled objektu vyzařujícího teplo v místnosti.

Systémy na ochranu bytů před zloději popsanými výše jsou poměrně drahé. Pokud však chcete chránit hodnoty, které jsou pro vás opravdu důležité, nemělo by být za takových okolností úspora na takovém zařízení.

Je zřejmé, že čím levnější je takový bezpečnostní systém, tím snadnější je, a čím jednodušší je, tím zranitelnější je pro zkušené sušenky.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Jak si vybrat alarm systém v domě? Říká EXPERT