Obytná garáž

Chcete se dozvědět, jak změnit starou garáž na útulný a obydlený dům? Pak si přečtěte tento příběh o jednom originálním nápadu.

Toto bydlení, určené pro jednoho, vytvořil svářeč, umělec, sochař a designér Michel de la Vega. Dům, vybavený veškerým vybavením potřebným pro běžné bydlení, má celkovou rozlohu 250m². stop (24 m2).

Bytová garáž vlastníma rukama

Než měl Michel představu o recyklaci, byla garáž nejobvyklejší - nudná a plná různého odpadu. Osamoceně stojící, opuštěná a malá garáž, umělec prostě nemohl pomoci, ale věnovat pozornost. A položila na něj ruce, ztělesnila úžasný nápad. Výsledek byl skvělý!

Všechny hlavní práce na rekonstrukci, které umělec udělal. Navrhla svůj mini-dům a vyrobila kus nábytku s pomocí svářeče, protože je mistrovsky vlastní. V důsledku toho byla stará a žihadlo garáž opevněna, byla postavena na metru a přidána na šířku, takže v ní bylo možné umístit koupelnu.

Budova má velké francouzské „okna-dveře“, které jsou téměř vždy široce otevřené a mají výhled do zahrady. Díky tomu je možné hledat doma prostornější a zaplňuje ho světlem. Zvýšení výšky budovy umožnilo uspořádat malý mezanin, kde se nachází pohodlný prostor na spaní. V přední části narazil Michel na tři okna, takže zbytek prostoru pod stropem nebyl temný a temný. Na fasádě domu, který jde ven do ulice jen jedenvětrací okno.

Vnitřní prostor domu nemá žádné příčky, s výjimkou oplocené koupelny. Podél jedné zdi je kuchyň s minimálním, ale zcela nezbytným souborem věcí - taška, lednice, umyvadlo a malý stůl.

Vedle toho je velkolepá velká pec s krbem a zadní částí červených cihel. Je to jako malá socha, obklopená ozdobnými prvky, kterou vyrobil sám Michel - dvě skleněné a kovové koule. Vše, co je v kuchyni, na dosah ruky, na otevřených policích. Staré dřevěné boxy poskytují interiér starožitného pokoje.

Na konci vedle sporáku je postel pro hosty - pohovka pokrytá starou armádní přikrývkou.

Na jedné ze stěn jsou polštáře ve skleněných boxech - Michelův dar od otce. Na všech kreslených starých kresbách a samozřejmě způsobuje nostalgické pocity v domácnosti.

Ve speciálně postavené přístavbě se nachází umyvadlo a malá vana. I když ji hostitelka sama považuje za obrovskou, pro takový malý dům. A v této místnosti se vše dělá v duchu minimalismu a nemá žádné kudrlinky.

Vlevo od předních dveří je nádherný a originální šatník - skříňka na skříňky. Jeho kouzlo je, že není dřevěné, ale vyrobené z kovu a malované, po nich jen na péči.

Veškeré zpracování Michelle ji stálo poměrně velkou částku,asi 32 000 dolarů. Ale nápad, souhlasím, je nepřekonatelný! A pokud máte starou garáž nebo kůlnu, přidáte fantazii a řadu úsilí, je možné získat samostatný a originální byt.