Mříže na kovové dlaždice

Obsah článku

 • Zařízení klikového hřídele
 • \ t
 • Místa sousedství
 • Jak udělat mřížku pod kovovou tašku?
 • Přídavné prvky
 • mřížka na kovové dlaždice

  \ t

  Omítání pro kovové střešní krytiny je hlavním prvkem konstrukce potřebné pro kvalitu připevnění plechu. Jeho instalace je spojena s některými obtížemi a má řadu nuancí, takže je nejlepší svěřit instalaci profesionálů. Jak provést spolehlivou podlahovou instalaci pro kovové dlaždice tak, aby vás střecha potěšila po mnoho let?

  Především je nutné rozhodnout, které podlahy budou použity, pevné nebo mřížkové.

  ?

  Obsah
  1. Zařízení mřížky
  2. Místa přilehlé
  3. Jak udělat mřížku pod kovovou tašku?
  4. Doplňkové prvky
  \ t
  • Zařízení pro plynulé podlahy zahrnuje použití nosníku nebo prkénku, kterýje umístěn blízko u sebe . Mezera mezi nimi není větší než 1 centimetr. Optimální tloušťka desek je 50x50 mm a velikost řezné desky je 32x100 mm. Před pokládkou dřeva je vhodné léčit antiseptikum.
  • Roštová mříž. Jeho instalace je mnohem složitější, ale spotřeba materiálu je mnohem nižší, což snižuje náklady na práci a usnadňuje konstrukci střechy. Před montáží mřížového rámu je nutné pokrýt trámy hydroizolačním materiálem a ponechat mezi nimi prostor pro ventilaci.

  Doporučuje se krok obkládání kovových dlaždicasi 350 mm. Tato velikost se rovná vzdálenosti od spodního okraje desky ke středu dalšího. To umožňuje připevnění plechu na dno vlny, což zvyšuje dekorativní styl.

  Samotná spodní deska, ze které rošt začíná pod kovovou dlaždicí, by měla být širší než ostatní o 15 mm.

  montážní schéma mřížky

  Někteří výrobci doporučují svůj krok mřížky s optimální mezerou mezi deskami podlah, které jsou uvedeny v návodu k montáži, připevněném k kovové dlaždici. Například při obkládání Monterrey se doporučuje provést mřížku s krokem nejméně 300 mm.

  Při úpravě mřížky pro kovové střešní krytiny na krokvi se položí hydroizolační fólie (bariéra), na které jsou podél trámů naloženy trámy protizávaží. To zajišťuje potřebnou vůli pro ventilaci a odstranění kondenzátu. Pro upevnění použijte hřebíky dvojnásobné, než je šířka nosníku.

  ?

  Místa přilehlé

  V blízkosti dýmek komína, razheloboku a podél obvodu mansardových oken a sluchových otvorů je protilehlá mříž pod kovovou dlažbou položena pevně.

  Při provádění montáže mřížky ,je důležité vyhnout se chybám, protože střecha je velmi důležitým prvkem budovy a trvanlivost a spolehlivost konstrukce závisí na kvalitě nátěru.

  Nedbalost může vyžadovat demontáž střešních prvků, což je spojeno s významnými finančními náklady. Současně byla kovová deska odstraněna před opětovným použitímnevhodné

  ?

  Jak udělat mřížku pod kovovou dlaždici?

  jak udělat mřížku pod kovovou tašku

  • Po položení hydroizolace je nutné položit nosník o tloušťce 30 × 30 mm, počínaje kobylkou a sestupovat do římsy;
  • K trámům je dřevo upevněno šrouby;
  • Pak položte palubu ořezové desky v tloušťce 32x100 mm nebo 25x100 mm. Spodní deska je o 15 mm silnější než druhá;
  • Dva stojany jsou upevněny na stojanu ve vzdálenosti 5 centimetrů od sebe a pak upevňují hřebenovou tyč.

  Věnujte pozornost jednomu důležitému bodu: čím jednodušší je střecha, tím spolehlivější je. Dokonalá konstrukce střechy - dvojstěnná, takže ji nepřetěžujte velkým množstvím výčnělků a dekorativních prvků.

  Působivá krása významně snižuje životnost střešní krytiny a občas zvyšuje její instalaci. A nezapomeňte na instalaci Thunderbolt na střechy s kovovými dlaždicemi.

  K upevnění kovu na mřížku bude zapotřebí následující spotřební materiál a pomocné materiály:

  • pozinkované hřebíky dlouhé, dvojnásobek tloušťky nosníku
  • samořezné šrouby
  • mosty a schody pro bezpečnou jízdu ve výšce

  ?

  chrániče sněhu pod kovovými dlaždicemi

  \ t

  Kromě trámů, prkénku a kovových dlaždic bychom neměli zapomínat na důležité prvky, které pomáhají prodloužit životnost střechy. Jedná se o chrániče sněhu pro kovové dlaždice, topný systém proprevence námrazy a hromadění sněhu na kovových dlaždicích a drenážním systému.

  Systém zadržování sněhu se skládá z několika prvků. Jedná se o speciální svorky, které jsou připevněny k šindelům v šachovém pořadí a zabraňují rychlému stoupání sněhových vrstev ze střechy. Doporučuje se instalovat takový systém na budovy v blízkosti chodníků, nad vchodem nebo verandou a nad podkrovím oken.

  Vysoce kvalitní soustruh, který splňuje všechny požadavky a je prováděn podle pravidel, vám umožní snadný a rychlý nátěr. Zajistí spolehlivou ochranu proti povětrnostním vlivům a střecha bude sloužit mnoho let.