Lampa trubek z toaletního papíru

Žárovky z toaletního papíru

\ t

Dat.vydání: 26-12-2013, 22:11

Mnozí z nich pravděpodobně přemýšleli o tom, kam umístit lepenkové trubice, které zůstaly z toaletního papíru. Většina lidí je prostě odhodí, ale některé velmi podnikavé "Kulibiny" používají tyto trubky pro různé účely, například při konstrukci originální lampy.

Aby bylo možné shromáždit takovou lampu, budete potřebovat 32 lepenkových trubek, sešívačku nebo lepidlo, pero, nůžky a lampu se sadou pro lampu.

Je to neschopnost hromadit tolik trubek z toaletního papíru, to trvá dlouho, takže pokud nemáte trpělivost, můžete si koupit toaletní papír a zabalit to někam, například, aby se velmi originální obrovský role toaletního papíru.

Za prvé, musíte udělat trubku něco jako květiny, řezání jednoho z jejich konců do několika identických částí. Obecně, konce 20 trubek musí být rozřezány na šest stejných částí a konce zbývajících 12 až 5 částí. Chcete-li to usnadnit, musíte předem připravit značkovací řádek. Jako pravítko můžete použít list letáku.

Dalším krokem je vytvoření návrhu. Zde to musíte udělat, nejprve vezměte trubku s pěti okvětními lístky a připevněte ke každému z jejích okvětních lístků trubičku s okvětními lístky, která má šest okvětních lístků. Pak musíte trubice zapojit stejným způsobem, na konci bude nutné upevnit sousední trubky šesti okvětními lístky. Je velmi důležité nezapomenout na přílohuPosledních pět trubek není sešívačka nebo lepidlo, ale sešívačky. To je nezbytné pro výměnu a instalaci žárovky.

Dále můžete žárovku připojit pomocí sady vodičů pro svítidlo. Mimochodem, můžete použít část ze staré lampy.