Láhve z plastových lahví

Láhve z plastových lahví

\ t

Dat.vydání: 26-02-2014, 20:36

Plastové láhve mohou být použity nejen pro výrobu různých dekorativních výrobků, jako jsou vtipné králíčky, prasata, jeleny a další hospodářská zvířata, ale mohou být také použity k praktickým účelům. Například ze šesti dvoulitrových lahví můžete udělat skutečnou polévku.

Kromě lahví bude také zapotřebí kus drátu, kladivo, hřebíky, nůžky, kanalizace a obyvatel.

Především je třeba připravit lahve, a to odstranit etikety z nich a odšroubovat kryty. Pak je třeba odříznout dno. Předřez by měl být co nejmenší.

Poté, co potřebujete snížit láhev na proužky až do zúžení hrdla, ale neřezejte ji, je důležité si uvědomit, že v tomto procesu by mělo trvat pět lahví, to znamená, že člověk musí odejít. V další fázi je nutné odříznout krk nožem. Mimochodem, odříznout krk by měl být ve čtyřech lahvích a v páté dovolené.

Dále, jak je zřejmé, je nutné vzít láhev s krkem a nasadit ji na lahvičku bez hrdel, čímž se vypne skutečná pracovní část odvzdušňovacího otvoru. Pak musíte vzít celou láhev a odříznout její horní část asi o 13 cm. pak je třeba dát na to, co se stalo dříve, a pak zapojit všechny hromadu lahví s šilinkem. To je nutné pro průchod otvorem lana, se kterým můžete upevnit všechny díly.

Nakonec zůstane uzamčena na krkupomocí hřebíků a kladiva.