Konstrukční jímka vám pomůže opravit. Návod k použití

Všechny výše uvedené skutečnosti platí především pro světelné závory na rámovém základě.

Proto je nutné umístit stěnu do místnosti s podlahou a stropem. Vyhněte se svahy a utopení pomůže přesné měření. Pro tento účel je lepší zvládnout techniku ​​použití svahu budovy.

Mnoho lidí přemýšlí o plánování bytů a chrámů, které mohou dělat dobře.

Vzhledem k tomu, že pro malou samoobsluhu nemá smysl kupovat drahou laserovou úroveň, lze chrám považovat za ideální nástroj pro vyrovnání vertikálních stěn a příček.

Práce se svahem, jako je cyklistika, jakmile se dozvěděl - nezapomeňte. Tento nástroj, s vnější jednoduchostí, je mnohem přesnější než obvyklá úroveň s tekutými kapslemi, mají chyby.

Stavební desky: příprava pro práci

\ t

Nejprve je nutné nakreslit půdorys příčky. Přesně určete umístění kolizí s kolmými stěnami, úhly, drážkami.

Při montáži stěny s rámem z lišty nebo profilu lze spodní část připevnit k podlaze nad malovaným vzorem. To bude sloužit jako základ pro návrh a návod pro měření.

Je-li budoucí zeď postavena na jedné přímce, je úkol zjednodušen. V přítomnosti úhlů, ohybů a otáček budete muset umístit svislinu každého modulu. Ale i při práci s laserovou hladinou by bylo nutné provádět stejná měření.

Podlahy na podlaze nebo na podlaze by měly být navrženy na stropě velmi přesně.Bude potřebovat asistenta.


Pokyn k aplikaci svahu stavby

Je-li nezávislá přepážka redukována, je nutné začít od zdi nebo do krajního bodu. Muž stál na židli a držel v ruce šňůru svahu, jehož špička visí co nejblíže k podlaze.

- Šňůra je stisknuta prstem ke stropu a pod vedením spodního pozorovatele se pohybuje ve vyznačeném směru.

- Účel manipulace - dokonale spojit svah s mezníkem na podlaze. S úhlem tyče, hranou profilu nebo daným bodem na obrázku.

- Když se svah zastavil a ukazuje na daný bod, šňůra se stala ideální svislou čarou, v bodě kontaktu se stropním kabelem, který musíte opatřit značkou tužkou nebo značkou.

- Stejný postup je nutný na opačné straně tyče nebo obvodu na podlaze. Případ je nudný, ale výsledek ospravedlňuje všechna očekávání.

- V důsledku toho jsou na podlaze a stropu umístěny dvě rovnoběžné paralelní linie, které jsou přísně v jedné rovině.

- Při utahování dřeva nebo profilu ke stropu za tyto štítky a připojení k podlaze na podlaze se objeví dokonale svislá stěna.

- Svah používal stavitele pyramid a Velké zdi. Dodnes je to jednoduchý, přístupný a spolehlivý nástroj. Proč bys to nezvládl?

V důsledku toho ušetříte peníze a získáte opravu, kterou jste chtěli.