Kolekce motocyklů ze starých zapalovačů

Kolekce motocyklů ze starých zapalovačů

\ t

Datum vydání: 29-12-2013, 15:36

Mnoho kuřáků, kteří potřebují domácího učitele, hromadí spoustu zapalovačů, ze kterých můžete sestavit motocykl. Samozřejmě, že se nejedná o současnou bájku, ale malé kolo nebude vypadat špatně a rozhodně to nebrání. Takový motocykl bude skvělým dárkem pro jednu nebo dekoraci plochy.

Obecně platí, že pro výrobu motocyklu ze zapalovačů bude zapalovač potřebný v množství nejméně dvou kusů, stejně jako lepidlo, oboustranná páska, nůžky, pinzety a kleště.

První věc, kterou je třeba udělat, je úhledné rozložení dvou přibližně stejného plastového zapalovače. Mimochodem, nebude nutné stavět motocykl, protože oba sbory mohou být okamžitě vyhozeny, nejsou potřeba.

Nejdříve budete muset sestavit obě hlavy, to znamená určit místo kola kolečka. Nebude to špatné, když se otočíte a pazourek, díky němu, když se na kolech zapálí, což bude velmi velkolepé. Ale za tímto účelem bude trvat ještě několik zapalovačů cigaret, protože prvky drží pazourek nezbytný pro jiné účely.

Je důležité si uvědomit, že jedna špička bude přední částí motocyklu a druhá zadní. Jako u kovových krabic, jeden z nich bude muset vytvořit samostatný prvek, a to přední část, která by měla být připevněna k přední části horní části, čímž se uzavře téměř úplně. Předtím je však nutné připevnit improvizovaný volant z kovových koncovek odříznutých odsací trubice.

K horní části zadní části motocyklu je nutné připojit dvě kovové trubky zezadu přímo pod kolo. Jedná se o výfukové potrubí a tlačítko startování plynu bude sedět.

Poté, co potřebujete upevnit obě horní části lepidla. Dále zůstane zušlechťování motocyklů přidáním malých chybějících dílů pomocí těch částí, které ještě nejsou v montáži žádány.