Jaká barva dlaždic je vhodná pro stěny a podlahy v čtvercové lázni 2,3 * 2,3 m

Dobrý den, jaká barva dlaždice je vhodná pro stěny a podlahu ve čtvercové lázni, velikost stěn 2,3 * 2,3 m, pokud láhev salátu a dřezu je bílá?

Irina.

Dobrý den, Irino. Skutečně, poměrně obtížná situace. A pokud bílý umyvadlo neovlivní nic, pak salátová koupel vynakládá velké omezení na rozmanitost designu.

V první řadě samozřejmě můžete použít koupelnovou koupelnu. Dnes mohou výrobci nabídnout poměrně velký výběr obložení stěn ve světle zelené. To bude lepší volba. Navíc podlaha v takových případech obvykle činí o něco tmavší, tj. Tmavozelenou a dlaždice je lehčí.

Další tip - nenechte se potěšit velkým množstvím salátové barvy. Je lepší zvolit dekor dlaždice v kombinaci salátu a bílé. Například, aby se "sloupy" salátu, a hlavní část bílé zdi. Některé sady mají také dekorace v podobě "hranic" nebo dekorativních dlaždic, které mohou být také použity.

Druhá možnost - radikální. Pokud vana není první čerstvostí a je zde možnost ji obnovit, je lepší to udělat. Alternativně vyměňte za bílý akryl nebo instalujte tzv. Akrylovou vložku. Když vana a umyvadlo v bílé barvě - design může být v pestřejším pořadí.