Jak si vybrat zahradní síťovinu pro plot - vlastnosti výběru plastového pletiva

Obsah:

 • Výkonnostní charakteristiky
 • Montáž plastového pletiva
 • Jak správně zvolit
 • Několik tipů pro průvodce na poznámce
 • Výrobci
 • \ t
 • Video
 • Plot není jen stavbou pro bezpečnost lidí, ale také stylistickou aplikací, která dává krásu a hotovému vzhledu venkovský dům. Tam je obrovská paleta plotů. Někdy však není snadné vybrat design, který vyhovuje potřebám. Pokud chcete, aby váš venkovský dům vypadal moderně, aniž by utrácel spoustu úsilí na uspořádání území, a zároveň máte malé množství peněz, pak je zahradní síť tou nejlepší volbou. Jak si vybrat zahradní plot sítě? Co je třeba zvážit při určování nákupu? Doufáme, že tento článek bude plně odpovídat na položené otázky.

  Obsah
  1. Výkonnostní charakteristiky
  2. Montáž plastového pletiva
  3. Jak správně zvolit
  4. Několik tipů pro řemeslníka pro poznámku
  5. Výrobci
  6. Videa

  Výkonnostní charakteristiky

  \ t

  Zahradní plastová síť má několik výhod. Zde jsou některé z nich:

 • Lehká, což značně usnadňuje přepravní proces. Takže ve středním válci (záliv) váží 6-8 kg a má délku 20-100 m (pro srovnání: ocelový protizávaží váží více než 23 kg).
 • Instalační proces je poměrně jednoduchý, protože tento plot lze použít jako trvalý a dočasný přenosný.
 • Široký sortiment zahradních sítí. Výrobci vyrábějímřížka různých barev s různou velikostí oken, šířkou a výškou, která vám umožní přizpůsobit návrhy libovolným potřebám.
 • Nepodléhá korozi a rozkladu. Mřížka polymeru nemusí být pokryta ochrannými prostředky, antiseptiky.
 • Trvanlivé. Plastové zahradní pletivo vydrží vám ne méně než 50 let.
 • Schopen vydržet velké zatížení a neztrácí vlastnosti při teplotách od -60 ° C do + 80 ° C.
 • Během provozu mřížka nezmění barvu a nezahřívá se, protože tyto výrobky mají vysokou odolnost vůči UF záření a vyznačují se nízkou tepelnou vodivostí.
 • Vyrobeno z ekologicky nezávadných a bezpečných surovin.
 • Snadná péče. Nemusíte malovat a manipulovat s různými nástroji a veškeré nečistoty je možné odstranit běžnou teplou vodou z hadice.
 • V důsledku nepřítomnosti kovu v jeho složení takový typ oplocení nenarušuje rádiové vlny a možnost nerušeného příjmu rozhlasových a televizních programů.
 • Nízké náklady, díky nimž jsou přístupné rodinám s různou úrovní příjmů. Cena zahradní sítě z polymerů je zpravidla nejméně pětkrát nižší než cena jejího analogu kovu.
 • Samozřejmě má zahradní plastická ohradní síť své nevýhody, což je vysvětleno zvláštnostmi jejího designu. Je to:

  • Relativní síla. Oplocení polymerní sítě není v poloze, která by chránila před útočníky, protože vlákna z polymerní sítě jsou snadno řezatelná.
  • Průhlednost plotu. Takový plot nezachrání loděnici před cizími lidmioči, silný výbuch větru a prachu.

  Montáž plastového pletiva

  Pro instalaci plotu z plastového pletiva nepotřebujete žádné speciální vybavení. Jako podpěru můžete použít dřevěné nebo kovové nosníky, které jsou od sebe vzdáleny 2-3 metry. Připevněte mřížku k nosníkům pomocí plastových nebo kovových svorek nebo drátu a mřížku je možné snadno rozřezat na kousky požadované velikosti pomocí běžných zahradních nůžek (řezačky). Pro zpevnění konstrukce je žádoucí držet drát na horním a dolním okraji řezné sítě zahradní sítě.

  Vzhledem k malé hmotnosti polymerní síťoviny jej může jeden člověk namontovat a demontovat. Zahradní síťovina z polymerů se snadno navíjí do role a uchovává se, dokud ji znovu nepotřebujete.

  Jak správně zvolit

  \ t

  Aby nedošlo ke ztrátě nic, vyberte si zahradní mřížku a věnujte pozornost následujícím bodům:

  • Především je třeba určit, v jaké formě potřebujete plot: bude to plot pro plot celé zemědělské půdy nebo plot, který rozděluje území uvnitř pozemku do zóny. Stojí za zmínku, že mnoho zkušených zahrádkářů se zabývá zonováním pouze proto, aby chránilo rostliny před nepříznivými podmínkami. A někdo chce jen vyčlenit z rekreační oblasti zónu města
  • .
  • Pak musíte přemýšlet o tom, jakou výšku bude mít váš plot a změřit velikost oblasti, kterou chcete chránit. Tyto možnosti jsou velmi důležité.protože budou muset jít ven, vybrat si rolku nebo rohlíky zahradní sítě s příslušnou velikostí (což znamená délku a šířku role).
  • Pokud chcete popřít území údajného plotu, pak se v této fázi musíte rozhodnout, zda plot bude matný design nebo ho zasadíte, vytvoříte stín a dodáte webu krásný hotový formulář. A zde máte možnost rozhodnout o barvě požadovaného výběru: bude to standardní zelená, hack barva nebo jiný vhodný odstín (například si můžete koupit mřížku pod barvou kovu - stříbrný odstín, nebo můžete zůstat na oranžové, černé, bílé nebo červená barva).

  Náklady na plastové sítě ovlivňují nejen hmotnost a cenu surovin z polymerů, ale také náklady na kopolymery a barviva.

  Několik tipů pro řemeslníka pro poznámku

  Územní členění

  Vzhledem k tomu, že zahradní sítě z polymerů se používají pro různé druhy plotů, je při výběru velikosti článku malý trik. Mřížka s velkými buňkami je ideálním řešením pro plot, který chrání celý sokl. Kromě toho se používá pro ploty keřů, prostory pro hry, tenisové kurty, bazény, stejně jako pro oddělení zahradních cest, uspořádání lůžek a lůžek.

  Pomocí mřížky, která má velké buňky, se váš plot může snadno stát živým plotem. Taková mřížka bude sloužit jako podpora pro rostliny hroznů a kudrnatých rostlin. Například břečťan, pikantní růže,plamének, hroznové víno a jiné dekorační.

  konstrukce ok Dekorativní plot

  , ale na zahradě do malého ok oplocení se doporučuje pro coop oblasti a jiných uzavřených s malými zvířaty.

  V předměstské oblasti plot území nejvhodnější varianty je plastový zahradní mesh F-50 s velkými otvory.

  Výrobce

  Při výběru plastového oka plotu, může být zmatený a nevěděl, co má přednost - světové vůdce ve výrobě nebo zboží domácích výrobců. K dnešnímu dni, osvědčené plastovou mřížku od světových vůdců, jako TENSAR (USA), Conwed Plastics (USA či Belgie) a Tenax (Itálie).

  , například široké spektrum produktů Tenax (Itálie), můžeme upozornit na mřížce šedé „Millennium“ (velikost buněk 34? 48 mm), což je dobrou alternativou kovové pletivo a má zvláštní sílu v důsledku speciální výrobní technologie s použitím procesu molekulární orientace polymerních vláken ve dvou osách. Tato síť se používá pro územní infield a budovat kryty nebo jednotek pro zvířata a ptáky.

  Umělé ok síťoviny

  na živé ploty infield oblasti a pro stavbu oplocení hospodářských zvířat plotů a sedimentu písku a sněhu může být použita optimálně laminované ok „Griffin» Tenax (velikost ok 60? 45 mm), který se vyznačuje pružností a trvanlivost.

  Plotové sítě vyráběné tuzemskými výrobci, jako je Stran, Lepse, Project (Slavros), nejsou v žádném případě horší než kvalita a rozsah nabízený jejich dovozními analogy a získávají na trhu stále větší popularitu.

  Kdo nebo proč preferovat - řeší individuálně, na základě svých tužeb a příležitostí. Pokud máte nějaké zkušenosti s tímto tématem a chcete přidat článek do svých tipů na výběr zahradní mřížky, napište nám prosím své komentáře.

  Videa

  \ t

  Video ukazuje varianty plastových mřížek Tenax: