Jak si vybrat tapetu pro obývací pokoj

Plochy našich stěn zabírají většinu z nejrozsáhlejšího prostoru v budově a okamžitě přitahují pozornost k jejímu vzhledu. Zpracování stěn proto hraje rozhodující a významnou roli při vytváření nového interiéru. V moderním světě existuje obrovské množství tapet, které pokrývají nejlepší a styl směry, stejně jako nabízejí obrovský soubor textur, textur, dekorace barevných kombinací. Místo opravy bytu na jeho vlastní vám řekne, jak si vybrat tapetu pro obývací pokoj správně.

Orient v takovém neomezeném velkém oceánu odrůd moderních tapet pro stěny, úkol není jednoduchý, ale je snadné se ztratit, z tohoto důvodu odborníci v těchto oblastech nedoporučují opravovat stavební obchody v naději na náhodný výběr tapet svých snů.

Je žádoucí, ještě před odchodem do obchodu přemýšlet o novém a budoucím interiéru a představit mu jasnou představu o tom, jaké funkce budou tapetu řešit, a jaký druh tapet potřebujete.

Obývací pokoj je především průvodem budovy, která je nejnavštěvovanější oblastí. To je místnost, kde vždy vítáme hosty. Před opravou velkého obývacího pokoje je nutné přistupovat velmi seriózně a zodpovědně, protože takový pokoj by měl reprodukovat dojem a zahrnovat jeho originalitu a krásu.

Podle odborníků je většinou pro často navštěvovaný obývací pokoj vhodný:

Obsah
  1. 1. Exotické povlaky pro stěny obývacího pokoje
  2. 2. Stěnové fólie z fólie
  3. 3. Flizelinové obklady do obytných místností
  4. 4. Látková tapeta

1. Exotické povlaky pro stěny obývacího pokoje

Exotické povlaky na stěny - nové moderní tapety krásného bambusu, řas, rýžového papíru a slámy. Takové povlakové materiály jsou ručně pleteny v Japonsku a Číně, kde je tato práce skutečným tradičním uměním. Věnujte pozornost skutečnosti, že exotické obklady stěn jsou skvělé pro pečení v blízkosti akvárií.

2. Stěnové fólie z fólie

Obklady stěn z fólie jsou velmi zajímavé a mimořádné. Takové tapety dokonale ladí s interiérem obývacího pokoje, provedeného v klasickém nebo ultramoderním stylu. Kryty fóliových stěn dokonale chrání místnost před škodlivými vlivy okolního prostředí a zlepšují zvukovou izolaci v místnosti. S takovými tapetami v obývacím pokoji nebude vždy příliš horké v létě a bude teplé v chladných zimách.

3. Flizelinové obklady do obytných místností

Stěnové obklady Flizelin - to jsou obvyklé obklady stěn, které se stále těší své oblibě. Technologie práce s takovými tapetami se neliší v intenzitě práce a složitosti: lepidlo musí pokrývat pouze povrch stěny, a to na základě podkladové krytiny v suché formě. Hlavní výhodou flizelinových povlaků je nízká cena - dobrá volba pro obývací pokoje. Obývací pokoj může být navíc vyzdoben - vlnitý, plisse a různé závěsy na stěnách.

4. Tapeta na tapety

Tradiční materiál proDesign obytného prostoru je tapeta ze sametové tkaniny, lnu a hedvábí. Taková tapeta dodá eleganci, eleganci a pohodlí do místnosti. Tapety mají širokou škálu kreseb, barevných vzorů a textur. Uspokojí i nejelegantnější a nejnáročnější chuť člověka. Tato tapeta má speciální teflonový povlak, který chrání a spolehlivě chrání tkaninu před kontaminací, pálením, absorpcí vlhkosti a různými pachy. Tapety jsou přirozené a když jsou vyráběny ve výrobě, tapeta je ošetřena prostředky pro odsávání prachu, takže nebude nutné trávit spoustu osobního času na péči o tapetu: stačí, aby se vysavač na tapetu chodil jen jednou za rok.

Všechny výše uvedené obklady stěn jsou poměrně odlišné vzhledem a kvalitou ze starých papírových tapet. Tapeta v obývacím pokoji by měla hovořit o vaší chuti a charakteru hostů. Nyní jste více orientováni na to, co tapeta se hltat do obývacího pokoje. Jako možnost, viz specializované časopisy o designu a interiéru bytu, bude více viditelné.