Jak malovat plovák

Jak namalovat plovák

Datum: 25.07.2014, 10:02

Každý plovák je třeba jasně zbarvené tak, aby byl dobře viditelný a tak, že se dlouho sloužil jako barva je především obranná struktura. Upozorňujeme, že maloval plovák je někdy návnada ryby, ale float sám má vysoký vztlak.

Barva plováku není samo o sobě představuje velký problém, i když má některé nuance. Například, aby nedošlo k vyděsit ryby, dno plováku, nebo spíše, že část, která je ve vodě musí být natřeny barvou objektů, které často plavou na hladině vody, a proto není alarmující ryby, jako jsou například ve tmě žlutá barva, která se podobá listy nebo hnědé. Jednoduše řečeno, spodní by měla být natřena v maskovacích barvách, ale s ohledem na vrcholu, je zde jasná potřeba, aby namaloval více znatelný barvy, jako je jasně modrou. A co je nejdůležitější, horní část plováku byl dobře viditelný, takže v tomto případě je nejlepší malovat a ne nějakou jinou barvu a více barev, pruhy, není špatné se střídají bílé a černé, tento „zebra“ je dokonale přenášet všechny vibrace, zatímco nebude unavovat oči, jak to dělá nějaké červené a ostatní barvy.

K malovat plovák lze použít mnoho složení barev, je nejdůležitější pochopit, že v případě, že nátěrové hmoty, vyznačující se tím, špatná odolnost vůči vodě by měla být použita i vodotěsné barvy, kteréje nutné dát na podlahu.