Elektrické a teplé podlahy bez pěny?

Elektrické a teplé podlahy bez pěny. Použil jsem rozřezaný zhezhelka. Jak účinná je pěnová pěna?

Sergej.

Ahoj Sergey. Otázkou není ani to, které je účinnější pro teplé podlahy, zhezhelka nebo topení.

Správná izolace při instalaci teplé podlahy (vody nebo elektrické) - již 50% úspěch. Samozřejmě, že jste použili tzv. "Zhezhelku" je velmi dobrá, protože tento materiál je vynikající ohřívač.

Technologii pokládky teplé podlahy doporučujeme použít pro tepelnou izolaci fólie (nejlepší volba v tomto případě penofol). To je dáno tím, že tento typ materiálu slouží nejen jako dobrý tepelný izolátor, ale také pomocí fóliového povrchu odráží teplo směrem vzhůru a zvyšuje účinnost všech systémů teplé podlahy.

Ve ​​vašem případě ne vše je tak špatné , protože v zásadě je tepelná izolace. Pokud existuje možnost (podlaha ještě není namontována), pěna může být ještě utěsněna, alespoň na místech. Pokud je podlaha již "čistá", pak doporučuji kontrolu systému, když omrzliny.

Pokud jde o vaši poslední otázku, "jak efektivní je izolace zhezhelkoy ve vztahu k penofolu?" Faktem je, že se jedná o dva různé typy izolací. Fenofol je tenčí, a nemůže udržet teplo v domě sám, ale má vynikající reflexní vlastnosti, které jsou nezbytné pro řádné fungování teplé podlahy.

Užitečný článek? Přidat do záložek!

Téma: otázka aodpovědi