Donna začíná zvýrazněním rukama

Donna začíná s podsvícením vlastníma rukama

Dat.vydání: 04/24/2014, 21:22

Rybolov je možné lovit s různými lovnými zařízeními, mohou být jednoduché a složité, protože oni i ostatní mají své výhody a nevýhody. Obtížné se mohou rozbít, ale zároveň jsou vysoce účinné, a je nepravděpodobné, že by se zlomily jednoduché, ale jejich účinnost je nízká. Vzhledem k tomu, že jedna z možností je obtížná a jak již bylo řečeno jako efektivní zařízení, můžete předložit roční převodovku.

Hlavní herečkou v tomto případě bude bílá láhev jogurtu.

Nejdříve je tedy nutné víko z láhve otočit a vyvrtat do něj otvor, který je nezbytný pro šroub o průměru 6 mm. Pak je třeba vzít velkou minci, například pětistěn a vyrobit podložku z výše uvedeného šroubu.

Pak musíte vzít sponku na papír a zajistit ji na víku šroubem, podložkou, maticemi a otvory.

Další etapa, která bude označena navíjením vidlic na lahvi, by měla být asi 50 metrů dlouhá, pokud jde o počet rybářských vlasec, pak vše závisí na osobních preferencích, jakož i na místě budoucího úlovku a povaze úlovku. Můžete použít gumu opravit vlasec.

Po tom, můžete si odpočinout v zásadě, ale pokud máte v plánu na rybolov v létě, pak musíte udělat něco jiného, ​​konkrétně podsvícení láhve.

Pro osvětlení je nejlepší použít LED, protože jsou dobře lesklé a nespotřebovávají mnoho energie. Obecně budete potřebovat snímač náklonu,LED, baterie a 50x150 mm

Pro provedení snímače náklonu je třeba vzít kovovou trubku o průměru 6-8 mm a délce 15 mm. Potom vezměte desku plechu a odřízněte z ní boční stěnu senzoru. Dále je třeba snížit druhou boční stěnu, ale ne jen z cínu, ale ze skleněných vláken, a zároveň nesmíte zapomenout, že by měla mít malou nohu, obecně je třeba řezat něco jako malou raketu na ping-pong.

Po tomto, ve středu boční stěny textolitu, musíte vyvrtat malý otvor pod šroub, který pak musí být dotažen a navíc se zapojit. Pak je třeba na textolitovém základě upevnit trubku tak, aby se "kloboučkový" šroub nacházel přímo ve středu trubky a nedotýkal se tak jejích stěn. Obecně je třeba trubku lepit.

V dalším kroku musíme naplnit trubku a naplnit ji měděným drátem a předběžně vyčistit. Stručně řečeno, musíte snížit určitý počet tyčí a ucpat jejich sluchátko až do opuštění. Pak je třeba pájet druhou boční stěnu, která je vyrobena z cínu.

Pak je třeba vyříznout držák mosazi pro baterie a pole se ohnout a izolovat nohy, pro izolaci lze použít například izolace odstraněné z vodičů.

Dále je nutné sbírat desku a upevnit ji k krytu pomocí druhé matice našroubované na stejný šroub.

Obecně platí, že když ryba začne bít, senzor se okamžitě rozsvítí.

Pro instalaci tohoto ozubeného kola budete potřebovat buď jednoduchý podélný postroj nebo kovový obrobek, který můžete použítz výztuže nebo něco jiného.