Dělat krabici na hračky

Výroba krabičky na hračky

Dat.vydání: 4-01-2014, 12:22

Existuje vždy mnoho hraček pro děti, takže mnoho z nich se často ptá na jejich skladování. Navíc by toto úložiště mělo být mobilní, ne nebezpečné, relativně trvanlivé a zároveň prostorné. Ve všech těchto definicích je běžná lepenková krabice. Obyčejný box nepotěší okem a dítě bude vnímáno bez velké radosti, ale pokud zadekoruvat krabici s trubičkami z barevného papíru, bude to vypadat velmi ani nic.

Aby bylo možné vyrobit tolik barevných trubek, budete potřebovat kopec barevných časopisů a jiných odpadních papírů, stejně jako lepidlo. Můžete použít pletací jehlu zabalit trubky, zabalit papír nebo něco takového.

Obecně je nejprve nutné provést kroucení trubek, aby se nepřehánělo, protože navíjejí určité množství, je třeba je okamžitě nalepit. Když jsou všechny stěny krabice nalepeny, můžete se postarat o uspořádání vnitřku krabice. V tomto případě je nutné vložit stěny a dno je jednoduchý bílý papír.

Při lepení trubek různých délek by měly být po vysušení lepidla jasně zarovnány. Nakonec je třeba držet dlouhé horizontální trubky na okraj krabice.

V důsledku toho získáte vynikající krabici na hračky, potěší to dítě, takže bude trvat dlouho a nebude zničena.