Čínská baterka s vlastními rukama

Inteligentní svítilna s vlastníma rukama

Dat.vydání: 7-01-2014, 22:40

Čínské lucerny jsou překvapeny nejen svým neobvyklým a velkolepým startem, ale také svou jednoduchostí. Každý může takovou baterku vyrobit.

Aby bylo možné vyrobit čínskou baterku, potřebujete širokou lopatku, papírový pytel na odpadky, tekutinu používanou ke spalování požárů, pauzovací papír, vatu, tenký drát a kartonové krabice o rozměrech 30x30 cm a 40x40 cm.

Jakmile jsou shromážděny všechny potřebné komponenty, můžete začít sestavovat. Nejdříve musíte vzít pytel na odpadky a změřit jeho průměr přirozeně v otevřeném stavu. Po použití tužky je třeba navázat na obal pomocí lepicí pásky.

Dále je nutné řezat pásky z lepenky v tloušťce 1,5-2,5 cm, tyto pásky musí být připevněny na vnější stranu pauzovacího papíru, jak je již zřejmé, pomocí pásky.

Další věc, kterou musíte udělat, je zapojení. Rám by se měl skládat z kruhu a kříže, který je uvnitř, poloha vodičů musí být přesně uprostřed kruhu. Mimochodem, tento kříž bude nejen rámem baterky, ale také podporou instalace zlého.

Na křižovatce drátů je nutné vatu připevnit a spoustu vaty, zabalit celé balení. Tato vata by měla být předem napuštěna tekutinou, na oplatky nebo například alkoholem. Nejlepší je udělat několik knotů a zkontrolovat předem, pak jak hoří.

Na konci zůstane obal s drátem na rám drátu a bezpečně se upevnídesign.

Spuštění takové svítilny může být vzdálené pouze od lesů, suchých polí a obecně od všeho, co se může rozsvítit. Mimochodem, právě proto se tyto svítilny vždy uvádějí na břehy řek, moří a oceánů. Pracují hlavně v době, kdy vítr nevyfouká z vody, ale do vody.