na úvodní stránku zde následuje obsah stránky

Sociální sítě

Buďte svým mladým čtenářům nablízku!

Sociální sítě představují rychle se rozvíjející prostředí, v němž se stále častěji prezentují nejen jednotlivci, ale i různé kulturní instituce – divadla, festivaly a v neposlední řadě i nakladatelství. Využívají tím jedinečnou možnost oslovit a informovat mladé zákazníky, ke kterým by se jinou cestou dostali jen obtížně.

Zejména Facebook má u nás obrovské množství uživatelů – přes dva miliony, zhruba polovina se jich připojuje každý den.

Pomůžeme vám etablovat se v tomto prostoru způsobem, jaký si sami zvolíte.

Nabízíme vám:

  • umístění Vaší reklamy na facebookovém profilu Knihovnice.cz, který má dosud přes 500 fanoušků a další rychle přibývají. Budete-li mít zájem, vyrobíme Vám reklamu na zakázku.
  • vytvoření a grafické zpracování Vašeho vlastního profilu na Facebooku nebo na Twitteru. Každý profil „šijeme na míru“ podle představy klienta. Zde můžete jednoduše umisťovat informace o zajímavých událostech ve Vašem nakladatelství, o chystaných knihách, o svých knižních novinkách atp. Příspěvky z Twitteru se navíc díky originálnímu skriptu mohou zobrazovat na Vašich (třeba autorských či nakladatelských) stránkách a sloužit jako „horké“ novinky.
  • propojené užívání obou těchto sítí tak, že příspěvek psaný na Facebooku se automaticky zobrazí i na Twitteru.

Máte zájem o inzerci na Facebooku Knihovnice.cz nebo o vytvoření vlastního profilu? Napište nám na info@pro-nakladatele.cz.

oMicrone.net